Kelebek’ten 19 Mayıs’a özel Cem Belevi konseri

24.05.2021
Kelebek’ten 19 Mayıs’a özel Cem Belevi konseri

Türk pop müziğinin son dönemde ilgiyle takip edilen seslerinden Cem Belevi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na özel Kelebek Mobilya sponsorluğunda gerçekleşen online konser ile gençlerle buluştu.

 

Milli Mücadele’nin 19 Mayıs 1919’da Samsun’da atılan ilk adımının 102. yıl dönümünü kutladığımız bu özel günde Türk pop müziğinin sevilen seslerinden Cem Belevi, reklam yüzü olduğu Kelebek Mobilya’nın sponsorluğunda gençlerle bir araya geldi. Belevi kendi Instagram hesabı ve Kelebek Mobilya Instagram hesabından eş zamanlı yayınlanan ‘online’ konserde sevilen birçok şarkısını hayranları için seslendirdi.

Canlı yayında dinleyicilere sorular sorarak sürpriz hediyeler veren ünlü sanatçı, sevenlerinin merak ettiği soruları da cevapladı. Nükhet Duru ile birlikte rol aldıkları reklam filminin eğlenceli anlarından da bahseden Cem Belevi, reklam filminde seslendirdikleri şarkıyı da canlı yayında söyleyerek keyifli anlar yaşattı.

Kelebek sponsorluğunda daha önce de sevenleriyle bir araya gelen Belevi, yıl boyunca Kelebek Kids reklamlarında kamera karşısına geçecek.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.