Duru reklamında kim oynuyor?

25.05.2021
Duru reklamında kim oynuyor?

Saf güzelliğin arkasındaki banyo deneyimi; Yeni Duru Hydro Pure Duş Jeli’nin yeni reklamı ekranlarda yayınlanmaya başladı. Duru Hydro Pure Duş Jeli reklamında Alina Boz oynuyor. Anne tarafından Rus ve baba tarafından Türk olan oyuncu Cesur Hemşire’de Canan, Paramparça’da Hazal, Sevda’nın Bahçesi’nde Defne, Vatanım Sensin’de Prenses Anastasia Romanova, Elimi Bırakma’da Azra Güneş Çelen, Aşk 1010’de Eda ve Maraşlı’da Mahur Türel ile ekranlarda yer aldı.

Evyap markalarından Duru, Fresh Sensations Duş Sabunu için yeni bir reklam filmi yayınladı. Reklamdaki kadının kim olduğu merak ediliyor. Reklamda oynayan kişi Mary Dmitrieva.

MARY DMİTRİEVA KİMDİR?
Kaluga Rusya doğumlu Mary Dmitrieva, Yunanistan’da yaşıyor. Ionian University’de okuyan 1.70 cm boyunda, 60 kilogram ağırlığındaki Dmitrieva, Yunanistan’da ikamet ediyor.

DURU REKLAMI
“Benzersiz bir banyo keyfinin sırrı ne” sorusuyla açılan filmde Duru Fresh Sensations’ın hem duş jelinin bol köpüğü ve mis kokusunu hem de sabunun kolay durulanabilir yapısı ve temizliğini bir araya getirdiği vurgulanıyor.

Leo Burnett İstanbul imzalı filmin prodüksiyonunu Kala Film, yönetmenliğini ise Turgut Akaçık üstleniyor.
Reklamveren: Evyap / Duru
Reklam Ajansı: Leo Burnett İstanbul
Prodüksiyon Şirketi: Kala Film
Yönetmen: Turgut Akaçık
Post Prodüksiyon: 1000 Volt

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.