Armis Yatak’tan Yeni Aliza Koleksiyonu

26.05.2021
Armis Yatak’tan Yeni Aliza Koleksiyonu

Türkiye yatak sektörünün öncü markası Armis Yatak, Hibrid Serisi’ne göz alıcı çizgisi ve konforlu uyku standarttı ile dikkat çeken yeni koleksiyonu Aliza’yı ekledi. Ürünlerini yeni nesil teknoloji makine parkurunda üreten Armis Yatak’ın yatak başlığı, baza ve yataktan oluşan Aliza Koleksiyonu, uykuda özgür hareket imkanı sunarken yatak odalarına ergonomik şıklığı getiriy

Aliza yatak, birbirinden bağımsız tepki verebilme kabiliyeti ile farklı yapılara sahip eşlerin vücut ergonomilerine uyum sağlayan paket yay sistemi, sunduğu vücut desteği ile her iki tarafa da kaliteli bir uyku sağlıyor. Uyku esnasında değişen uyku pozisyonunuza rağmen anatomik destek sunarak uyku bölünmelerini engelliyor. Paket yay sistemi, örme kumaşı, silikon elyaf dolgusu, soft süngeri ve destek katmanıyla uzun yıllar formunu koruyarak, ilk günkü rahatlığını koruyor.

Koleksiyonu tamamlayan Aliza bazası, geniş iç hacmi, kolay zemin temizliğine olanak sağlayan özel üretim ayakları dikkat çekiyor. Aliza bazanın dış kaplamasında kullanılan kumaştan yapılan Alize yatak başı ise şık tasarımı, ince işçiliğiyle yatak odalarına farklı bir tarz katıyor.

Armis Yatak ürün yelpazesinde; yatak, baza, yatak başı, ayak ucu başlığının yanı sıra uyku konforunu tamamlayacak yorgan, yastık, alez, bebek takımlarından oluşan beyaz grubu da yer alıyor.

‘Mis gibi uyku’ deneyimi mottosuyla her zaman tüketicilerine en iyi kaliteyi, en yenilikçi ürünleri, ulaşılabilir fiyatlarla sunmak hedefi ile çalışmalarını sürdüren Armis Yatak’ın tüm ürünlerine size en yakın Armis Mağazalarından veya www. armisyatak. com’dan ulaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.