Banyolar sadelik, şıklık ve işlevsellik ile buluşuyor

01.06.2021
Banyolar sadelik, şıklık ve işlevsellik ile buluşuyor

Tasarladığı ve ürettiği yenilikçi ürünleriyle dünyanın önde gelen markalarından Roca, Infinity koleksiyonu ile banyo alanlarına yeni bir soluk getiriyor. Konfor açısından mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için biçim ve işlevselliği bir araya getiren ve “En İyi Tasarım” ödülünün sahibi olan koleksiyon; tezgâh üstü lavaboların günlük rutin içinde kullanımını idealleştirmeyi ve kullanıcı konforunu artırmayı amaçlıyor.

Banyo alanları için geliştirdiği inovatif ürünlerini dünyaya sunan Roca, Infinity koleksiyonu ile yaşam alanlarını estetik, konfor ve kalite ile buluşturuyor.

Tasarım ve inovasyonda dünya referansı olan prestijli tasarım ödülü Red Dot Awards’ta toplam 6.500 katılımcı arasından “en iyi tasarım” olarak seçilen Infinity koleksiyonu, Mimar Fernanda Marques’in multi disiplinler yaklaşımı ile sade, çağdaş ve entegre bir tasarım anlayışının sonucu olarak kullanıcıların hizmetine sunuldu.

En iyi deneyimi sunmak için tasarlandı

Tezgâh üstü lavabolara hafiflik, gelişmişlik ve çok yönlülük sağlamak için ultra ince ve geleneksel olanlardan çok daha hafif parçalar tasarlamaya izin veren ve özel Roca Fineceramic® teknolojisi kullanılarak hazırlanan Infinity Koleksiyonu, konfor açısından mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için biçim ve işlevselliği bir araya getiriyor.

Geniş bir lavabo, kullanılacak aksesuar ve kişisel eşyaları yerleştirmek için geniş bir alan, incelikli bir teknoloji, form ve malzeme dengesini kusursuz bir şekilde yansıtan koleksiyon, tezgâh üstü lavaboların günlük rutin içinde kullanımını idealleştirmek ve minimalizm ile işlevsellik arasındaki dengeyi sağlayarak kullanıcı konforunu artırmayı amaçlıyor.

Banyo alanlarına zarif bir dokunuş…

80 cm lavabonun düz hatlarına daha fazla hafiflik, sofistike bir görünüm ve çok yönlülük kazandırmak için maksimum incelikte ve standartlardan yüzde 30 daha hafif parçaları bir araya getiren Fineceramic® teknolojisini kullanan koleksiyon, 60- 80 ve 110 cm’lik 3  modeli ve 7 farklı rengi ile her tür banyo alanına uygun. Infinity koleksiyonu hassas ve kadifemsi yüzeye sahip mat beyaz rengiyle dikkat çekiyor ve banyolara zarif bir dokunuş katıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.