İnsan Kaynakları Yöneticilerine ışık tutacak webinar

11.06.2021
İnsan Kaynakları Yöneticilerine ışık tutacak webinar

Pandemi çalışma hayatında önemli değişikliklere yol açtı. Yeni normalde eşitsizlik tanımı git gide genişlerken yöneticilerin ajandasının en önemli gündem maddelerinden biri de çeşitlilik ve kapsayıcılık oldu. Etik ve İtibar Derneği TEİD, “Uzaktan Çalışma Döneminde Kurumsal Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Uygulamalarından İlham Verecek Örnekler” Webinarıyla yöneticilere yol gösterecek.

Çalışanların çoğu pandemi bitse bile uzaktan çalışmaya devam etmek isterken, uzaktan çalışma ortamı için verimli hibrit sistemi geliştirilmediği takdirde bu durum iş-özel hayat dengesinin sağlanamadığı, dengesiz iş yükü ve motivasyonsuzluk ile sonuçlanabiliyor. Bu noktada yaratıcı ve stratejik çözümler geliştirmeleri için gözler insan kaynakları yöneticilerine dönüyor.  İşte bu noktada Etik ve İtibar Derneği TEİD, “Uzaktan Çalışma Döneminde Kurumsal Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Uygulamalarından İlham Verecek Örnekler” Webinarı ile yöneticilere ışık tutacak.

TEİD Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Çalışma Grubu, webinarda, TEİD üyelerinin İnsan Kaynakları Yöneticilerine uzaktan çalışma döneminde çeşitlilik ve kapsayıcılığın nasıl olması gerektiğini soracak ve ilham veren uygulamaları paylaşacak.

17 Haziran 2021 Perşembe Günü saat 13:00-14:30 saatleri arasında online gerçekleştirilecek webinarda, Sabancı Holding İnsan Kaynakları Direktörü Tuğba Gök, Koç Holding İnsan Kaynakları Koordinatörü Önder Korkmaz, Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İnsan Kaynakları Direktörü Özlem Özbatır, Borusan Holding İnsan Kaynakları Direktörü Özde Hamarat konuşmacı olarak katılırken, Gün + Partners, TEİD Yönetim Kurulu Üyesi Av. Filiz Toprak Esin, Mey Diageo TEİD Yönetim Kurulu Üyesi Av. Meltem Azbazdar, da Çalışma Grubu Liderleri olarak yerlerini alacak.

Kayıt için: https://tr.surveymonkey. com/r/MMHWQPH

 

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.