Coco Pops Moons&Stars ile uzay macerası başlıyor

16.06.2021
Coco Pops Moons&Stars ile uzay macerası başlıyor

Dünya devi kahvaltılık gevrek ve atıştırmalık üreticisi Kellogg, çocukların en sevdiği tatları annenlerin çocuklarına gönül rahatlığıyla verebileceği yeni bir üründe buluşturdu. Enfes çikolata ve muz tatları Coco Pops Moons&Stars buğday ve mısır gevreğinde bir araya geldi.

İnsanların besin ihtiyaçlarını tam olarak karşıladıkları iyi ve adil bir dünya vizyonuyla çalışan Kellogg, çocuklara yepyeni bir ürün sundu. Çocukların en sevdiği tatların bir araya geldiği Coco Pops Moons&Stars (aylar ve yıldızlar) buğday ve mısır gevreği, çikolata ve muz lezzetinden oluşuyor.

Yüzde yüz ‘pancar şekeri’ içeriyor

Coco Pops Moons&Stars çikolatalı ve muz aromalı buğday ve mısır gevreği, tam bir demir deposu ve yedi vitamin içeriyor. Yüzde yüz pancar şekerinden üretilen ve koruyucu içermeyen Moons&Stars, kategorisinde bir ilk olarak klasik toplardan ayrışıyor, ay ve yıldız şekillerine sahip gevrekler çocuklara sağlıklı, lezzetli ve eğlenceli bir kahvaltı ile atıştırmalık deneyimi sunuyor.

Kellogg ile ‘daha iyi günler’

Kellogg, Better Days platformuyla 2013’ten bu yana tüm dünyada ihtiyacı olan insanlara 1 milyar 900 milyon porsiyon yiyecek yardımında bulundu. 2030’un sonuna kadar ise 3 milyar insanın hayatına dokunmayı, onlar için ‘daha iyi günler’ yaratmayı amaçlıyor. Türkiye’de ilk kez geçen mart ayından itibaren Migros ve TEGV iş birliği ile Türkiye’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahibi çocukların hem tablet hem de öğün ihtiyacını karşılayan Kellogg, toplam bin çocuk için bin adet tablet ve on beş bin öğün sağladı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.