Eaton’ın alçak gerilim tesisatları için hazırladığı Tasarım Uygulama Kılavuzu’nu ücretsiz indirebilirsiniz

17.06.2021
Eaton’ın alçak gerilim tesisatları için hazırladığı Tasarım Uygulama Kılavuzu’nu ücretsiz indirebilirsiniz

Teknik bilgilerin yer aldığı bu kılavuz, uluslararası IEC 60364 serisi dâhil olmak üzere, ilgili tüm ürün standartlarını kapsamaktadır

 

Güç yönetimi şirketi Eaton tarafından Alçak Gerilim Elektrik Tesisatı projelerini tasarlayan tasarımcılar, danışmanlar, elektrik mühendisleri, elektrik teknisyenleri ve güç sistemi tasarım mühendisleri için alçak gerilim güç dağıtımının temel prensiplerini açıklayan yeni ve kapsamlı bir kılavuz oluşturdu. Eaton’ın IEC standartlarına uygun olarak alçak gerilim tesisatları için hazırladığı Tasarım Uygulama Kılavuzu’nu ücretsiz olarak indirilebilinir.

 

Teknik bilgilerin yer aldığı 405 sayfalık bu kılavuzda alçak gerilim dağıtım panolarını, koruyucu cihazları, aşırı akım korumasını, elektrik çarpmasına karşı korumayı, alçak gerilim şalt cihazlarını ve güvenlik yönetimini kapsayan pek çok konuya değinildi.

 

Eaton Elektrik Türkiye Ülke Müdürü Yılmaz Özcan’ın; “Bu kılavuzu alçak gerilim elektrik tesisatı tasarlayanlar için oluşturduk. Tasarımcılar, elektrik komponentlerini IEC standartlarına uygun alçak gerilim tesisatları için en doğru şekilde seçmeleri ve kullanmaları gerektiğinde, bu husustaki temel ilke ve elektrik parametrelerini anlamak amacıyla bu kılavuza başvurabilirler. Farklı ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgiler, ürün kataloglarında ve kullanıcı kitapçıklarında mevcuttur.” Dedi.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.