Workcube’den E-ticarete Protein dopingi

18.06.2021
Workcube’den E-ticarete Protein dopingi

Pandemiyle birlikte hızla ilerleyen dijitalleşme e-ticareti yüzde 100’den fazla büyütürken, e-ticarete başlayan işletmeler için yazılımlar en önemli gündem maddesi oldu. ERP ve CRM ile bütünleşik çalışan Workcube Protein, e-ticaret için gerekli her şeyi sunmanın yanında şirketlerin arka plandaki tüm süreçlerini finans, muhasebe, satın alma ve hatta üretim dahil olmak üzere e-ticaret siteleri ile birebir entegre yönetmeyi sağlarken, farklı yazılım kullanma yükünden kurtarıyor.

E-ticaret hacminin bu yıl 400 milyar TL’ye ulaşması beklenirken, 2020 yılında 2019’a göre, e-ticarete başlayan firma sayısı %47’nin üzerinde arttı. Artık işletmeler online pazarda hızla yerini almaya başladı. E-ticaret yazılımları, firmaların sadece sipariş, ödeme, lojistik gibi online satış süreçlerini yönetmeye odaklanırken, şirketler muhasebelerini yönetmek için ayrı, insan kaynakları bordroları için ayrı yazılım kullanıyor. Workcube Protein’in temel farkı hem e-ticaretinizi hem de şirketinizi yönetmek için gereken her şeyi bir arada sunması.

Workcube Protein şirketlerin arka plandaki finans, muhasebe, satın alma ve hatta üretim dahil tüm süreçlerin e-ticaret siteleri ile birebir entegre şekilde yönetilmesini sağlıyor. Aynı zamanda firmaların kendi eğitim, insan kaynakları, işe alım, proje yönetim, tedarikçi veya bayi portallerini yani B2B sitelerini sınırsız sayıda oluşturma ve yönetme imkanı sunuyor. Tedarikçi, bayi ve çalışanlar için hazırlanan her türlü güvenlikli B2B portal ve sitelerin yönetilmesini de sağlıyor. Workcube’un sunduğu ERP, CRM, İK, eğitim yönetimi, proje yönetimi ve daha pek çok fonksiyonu ile bütünlüklü çalışıyor.

Workcube Protein ile sıfırdan ve sınırsız sayıda web sitesi veya e-ticaret sitesi oluşturulabilirken, üründen hizmete, dijital içerikten aylık aboneliklere kadar her şey online olarak satılıp, yayınlanabiliyor. Kullanımı kolay ve özelleştirilebilir yapısıyla Workcube Protein, pazar yerleri ile entegre olurken, işletmenin sosyal medyasını da web sitesine tam entegre edilerek promosyon ve kampanyaların bütünlüklü yönetilmesini sağlıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.