Cool Digital Solutions’a 1 yılda 11 ödül

25.06.2021
Cool Digital Solutions’a 1 yılda 11 ödül

Girişimcilerin ve kurumsal müşterilerin web ve mobil dünyasında daha görünür olmaları adına çözümler üreten Cool Digital Solutions ödüle doymuyor. Son bir yıl içinde IT Governance, International Data Corporation (IDC), Clutch, TiEcon gibi önemli kurumlardan tam 11 ödül alan Cool Digital Solutions, Türkiye’de “Project House” konseptini başarılı şekilde uygulayabilen sayılı şirket arasında yerini aldı.

Cool Digital Solutions, yazılım alanında hızla büyüyor ve gerek kendi girişimleri, gerekse dışarıdan aldığı projelere olan yaklaşımıyla ön plana çıkıyor. Türkiye ile birlikte 7 ülkede ortaklıkları bulunan şirket, yerli ve yabancı girişimcilere, KOBİ’lere ve kurumsal firmalara aynı anda destek verebilecek esnekliğe ve altyapıya sahip olup, bir yandan kendi fikirlerini büyütüp Türkiye’nin ilk’lerini gerçekleştirirken, dışarıdan aldığı projelerde ise müşterilerinden tam not almaya devam ediyor.

Şirketin önümüzdeki yıllarda yurt dışı pazarlardaki varlığını genişleteceğini belirten Cool Digital Solutions Kurucu Ortağı Ercan Gümüş, “Bugüne kadar yurt içi ve yurt dışında çok güzel ekiplerle çalıştık ve müşteri memnuniyetini hep en üst seviyede, öncelikli olarak tuttuk. Emeklerimizin karşılığını alabilmek, özellikle de böylesine değerli kurumlar tarafından tanınmak bizim için gurur verici. 8 yılda 250’den fazla projeyle global ayak izimizi Amerika, İngiltere, Avrupa ve Arap ülkelerine kadar genişlettik. Sıradaki hedefimiz Global’de alanında en çok bilinen ilk 10 şirket arasına girebilmek.” dedi.

Projenin amacına uygun iş modelleri yaratmayı, bu yolu takip etmeyi ve başarıya giden yolda projelerin önünü açmayı amaçladıklarını da sözlerine ekleyen Gümüş, “Tasarlıyor, yazıyor, geliştiriyor ve yol gösteriyoruz. Cool Digital Solutions olarak birlikte geliştirdiğimiz her fikrin ses getirecek yenilikçi projeler olmasını istiyoruz. Bunun için hem çalışma arkadaşlarımızı hem de iş ortaklarımızı Türkiye’nin en iyileri arasından seçiyoruz. 5 yıl önce çıktığımız bu yolda birçok engel atlattık ama çok şey öğrendik. Çağın gerekliliklerine göre değiştik, geliştik. Enerjimizi hiç kaybetmeden, yeni ve yenilikçi projelerle yolumuza devam ediyoruz.” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

Cool Digital Solutions en yeni ödülleri:

– Clutch, Top Software Developer Company Turkey 2021 (Cool Digital Solutions)

– IT Governance Turkey, Best Tech Startup of the Year 2020 (Akıllıfon)

– Clutch, Top B2B Software Development Company Turkey (Cool Digital Solutions)

– Goodfirms, Top Web Development Company Turkey (Cool Digital Solutions)

– DesignRush, Top E-Commerce Development Company & Top Web Design Company (Cool Digital Solutions)

– MEA Business Awards, Best Exclusive Software Development Agency (Cool Digital Solutions)

– The Los Angeles Tribune, Best Tech Startup of the Year 2021 in Mega Startup Summit (11Sight)

– TiEcon 2021, TiE50 Winner (11Sight)

– IDC CIO, İşin Geleceği-Çalışan Deneyimi Kategorisi Birincisi, Eczacıbaşı Online Sağlık Hattı (11Sight)

– Webrazzi Arena İkinciliği (Efilli)

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.