Çalışanlarınızın kişisel gelişimine EXPERSITO ile katkıda bulunun

30.06.2021
Çalışanlarınızın kişisel gelişimine EXPERSITO ile katkıda bulunun

Yapılan araştırmalar şirket performansının artmasındaki en büyük faktörün çalışan motivasyonu olduğunu kanıtlandı. Bu doğrultuda şirketler EXPERSITO platformunu kullanarak, çalışanlarının motivasyonlarını artıran ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunan eğitimler almalarını sağlıyorlar…

 

 

Yaşadığımız pandemi sürecinde hem yöneticilerin hem de çalışanların kişisel gelişime ve online eğitime ilgisi arttı. Hız kazanan dijitalleşme ve yeni iş yapma modelleri, çalışma dünyasında başarının yetkinlik temelli gelişimin yanında çalışan motivasyonunu artıran kişisel gelişime de bağlı olduğunu ortaya çıkardı.

 

BAŞARI İÇİN ÇALIŞAN MOTİVASYONUNU ARTIRAN EĞİTİM, KURS VE ATÖLYELER BİR ARADA

 

Türkiye’de birçok şirket daha başarılı olabilmek adına şirket içi motivasyon, takdir ve ödüllendirme programları üzerinde çalışıyor. Yapılan araştırmalar şirket performansının artmasındaki en büyük faktörün çalışan motivasyonundan geçtiğini kanıtlandı.

 

EXPERSITO, kurumsal hayatta motivasyonu ve kişisel gelişimi artıran birbirinden farklı eğitim ve atölye çalışmalarının yer aldığı, şirketlere ve çalışanlarına yönelik çevrimiçi bir platform kurdu. Platformda, çalışanların kişisel gelişimini artırmak için 12 farklı kategoride çevrimiçi (online) eğitimler, dersler, kurs, atölye ve seminerler yer alıyor. Çalışanlar, işverenlerinin platformda tanımladığı kotalar dahilinde diledikleri eğitimleri alabilme özgürlüğüne sahipler.

 

EXPERSITO NEDİR? NEDEN KURULDU?

EXPERSITO alanında uzman olan kişilerle, o alan ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyenleri buluşturan bir çevrimiçi platform. EXPERSITO platformunda dil eğitimi, eğitim desteği, fitness, yoga, pilates, gastronomi ve mutfak sanatları, hobi atölyesi, iletişim, mentorluk-koçluk, müzik, sanat, satranç, yaşam koçluğu ve yatırım danışmanlığı olmak üzere farklı kategorilerde eğitimler veren her biri konusunda deneyimli, konusuna hakim uzman ve eğitimciler yer alıyor.

EXPERSITO kurucusu ve Teknosor Teknoloji Genel Müdürü Fatih Boran Berber; “2020 yılı hepimiz için uzun ve yorucu bir yıl olmasına rağmen, birçok duruma da bakış açımızı değiştiren, farkındalığımızı arttıran bir yıl oldu. Biz de EXPERSITO ekibi olarak işinde çok iyi olan uzmanlara ulaşarak dünya için bir katkı sağlamak istedik ve çevrimiçi pazar yeri olan EXPERSITO’yu kurduk. Platformumuzu kullanarak çalışan motivasyonunu ve gelişimlerini artırmak isteyen işletmeler www.expersito.com adresindeki kurumsal etkinliklerimizi inceleyebilir ve işletmelerine özel teklif almak için bizimle irtibata geçebilirler.” dedi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.