Loda Antares Yemek Odası nahif ve etkileyici çizgisi ile iddialı

19.07.2021
Loda Antares Yemek Odası nahif ve etkileyici çizgisi ile iddialı

Evinizin en özel alanlarından biri olan yemek odaları, şık ve etkili bir şekilde tasarlandığında enerjinizi ve ruhunuzu yükseltir. Loda, Antares Yemek Odası ile dingin, huzurlu ve estetik bir alan sunuyor.

Loda Mobilya, imza attığı yemek odaları ile ilham verici mekanlar için huzurlu dolu dünyanın kapılarını aralıyor. Evinizin enerjisini yükseltecek Antares Yemek Odası, ruhunuzu zenginleştirirken, romantik detayları ile de sizi büyülemeyi hedefliyor. Modern perspektifle hayat bulan Antares, şıklığı fonksiyonel özellikler ile bir araya getiriyor.

Rose metal dokunuşlarla, güçlü bir stil öyküsü… 

Masalsı bütünlüğü yüksek standartlarda sunan Loda, Antares ile modern lüksü evinize taşıyor. Farklı detayları kusursuzca sunmayı başaran Antares Yemek Odası, cesur renk seçimi ve rose metal dokunuşları ile özgün bir bakış açısı ortaya çıkarıyor. Benzersiz işçilikle çalışılan tasarımda bulunan konsol, göz alıcı ayak dizaynı ve oval kulpları ile eşsiz bir uyum sağlıyor. Tasarımın yıldız parçalarından olan sandalyeler, geniş oturma alanlarının vermiş olduğu rahatlığın yanı sıra üstün kaliteli kumaş seçimi ile de lüks iddiasını korumaya devam ediyor. Mermerin ve metalin estetik gücünü birleştiren masa sıra dışı bir birlikteliğin uyumunu kanıtlıyor. Antares Yemek Odası; romantik, zarif bir o kadar da iddialı…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.