Rahatlık ve neşe bir araya geldi

27.07.2021
Rahatlık ve neşe bir araya geldi

Güneşin sıcaklığıyla iç ısıttığı, enerjisiyle ortama neşe kattığı yaz aylarında en önem verdiğimiz şey rahatlık. Bulunduğumuz ortamdan, kullandığımız eşyalara ve kıyafetlere kadar her alanda rahatlık arıyoruz. Tchibo, ‘‘Rahat Yaz Dokunuşu’’ temasıyla kendinizi iyi hissetmenizi sağlarken, ‘‘Neşeli Yaz Günleri’’ temasıyla yaz aylarını keyfe dönüştürüyor.

 

Sıcakların kendini yoğun bir şekilde hissettirdiği yaz aylarında özellikle geceleri uyumak bir hayli zorlaşıyor. Huzurlu bir şekilde uyumanız için küçük dokunuşlar yapan Tchibo, pijama takımlarıyla uyku keyfinize keyif katıyor.

 

Rahat kesim pijamalarla rahat uykular

Yaz aylarında sıcağın etkisiyle rahat hareket imkanı sağlayan kıyafetler daha çok tercih ediliyor. Söz konusu uyku olduğunda kıyafet seçimi daha da önem kazanıyor. Tchibo’nun, ‘‘Rahat Yaz Dokunuşu’’ temasında yer alan kadın, erkek ve çocuklar için Kısa Pijama Takımları nefes alan kumaşları ve rahatlıklarıyla yaz akşamlarında deliksiz bir uyku imkanı sağlıyor. Mavi, kırmızı ve beyaz renk alternatifleriyle Tchibo seçimi size bırakıyor.

 

Balerin terlikler rahatlığa davet ediyor

Mavi ve beyaz renkleriyle yaza uyum sağlayan Balerin Ev Terlikleri, yumuşacık ve hafif olmasıyla yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

 

Renkleriyle piknik sofralarına neşe katıyor

Yaz denildiğinde akla ilk gelen aktivite piknik oluyor. Tchibo’nun, yaz renkleriyle bezenmiş Piknik Örtüleri neşeli bir ortam oluştururken, Soğutucu Sepet sayesinde yiyecekleriniz ısınmıyor. Farklı desen ve renk alternatifleriyle satışa sunulan Soğutucu Sepetler, yaz sıcağında yiyecekleri ve içecekleri serin tutarak sofralara ferahlık katıyor.

 

Smoothie’ler torbalara

Yaz aylarının serin içecekleri smoothie’leri her an yanınızda taşıyabilirsiniz. Smoothie Taşıma Torbası ile sevdiğiniz tatları yer kaplamadan, serin haliyle istediğiniz yere götürebilirsiniz. Üçlü set halinde satılan Tchibo Smoothie Taşıma Torbası sahip olduğu renk ve desenleriyle yazın ruhunu içeceklere yansıtıyor.

 

 

Siz nereye sevdiğiniz yiyecekler termal saklama kaplarıyla oraya

Yaz sıcağında sevdiğiniz yiyecekleri soğur mu, ısınır mı endişesi olmadan yanınızda taşıyabilirsiniz. Kaşığıyla birlikte satışa sunulan Tchibo Termal Saklama Kabı sayesinde içine koyduğunuz yiyecekleri ısı kaybı yaşamadan istediğiniz zaman tüketebilirsiniz. Ergonomik oluşu ve şık görüntüsü ile taşıma kolaylığı sunan termal saklama kaplar yaz aylarında en büyük yardımcınız olacak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.