Goldmaster GM-7937 Buzul Mobil Hava Soğutucu ile yaz sıcağında kutup serinliği

29.07.2021
Goldmaster GM-7937 Buzul Mobil Hava Soğutucu ile yaz sıcağında kutup serinliği

Türkiye’nin en çok tercih edilen üreticisi, enerji tasarrufunda öne çıkan, bütçe dostu ve dayanıklı soğutucularla müşteri memnuniyeti sağlamaya devam eden Goldmaster , GM-7397 Buzul Mobil Hava Soğutucu ile yaz sıcağında kutup serinliği sunuyor.

 

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte sıcağın bunaltıcı etkisinden de kurtulmanın da yollarını ararız. Bütçe dostu ve dayanıklı soğutucu çeşitleriyle kullanıcılarına bir çok yenilik sunan Goldmaster, Buzul Mobil Hava Soğutucu ile farklı alanlarda kullanım alternatifi ile konforlu bir yaşam alanı yaratıyor.

 

Portatif ve kolay kurulumu sayesinde ev, ofis, otel, mağaza gibi birçok alanda kullanılabilen Goldmaster GM-7397 Buzul Mobil Hava Soğutucu, 3 farklı hız ayarı ile istediğiniz serinliğe ulaşma imkanı sunuyor. 7,5 saate kadar zamanlayıcı özelliği, hava filtreli petekli soğutma sistemi, 14 lt su tankı kapasitesi ve buz yapma kapları sayesinde hızlı soğutma sistemi ile yaz mevsiminin vazgeçilmezi olacak mobil hava soğutucu, kolay taşımaya uygun tekerlekleri ile de arzu ettiğiniz her noktada kullanım imkanı sunuyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.