Bon Objet ürünleri artık Caresse Bodrum’da ‘Design My DreamR’ konsept mağazasında

30.07.2021
Bon Objet ürünleri artık Caresse Bodrum’da ‘Design My DreamR’ konsept mağazasında

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum’da “Design My Dream” konsept mağazasında Tuğçe Eyilik Vardar’ın Bon Objet markasının yeni sezona özel koleksiyonu yer almaya başladı.

 

Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevkii’nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, kompleksi içinde olan “Design My Dream” konsept mağazası’nın ürün yelpazesine Tuğçe Eyilik Vardar’ın sahibi ve kurucusu olduğu mobilya tasarım markası Bon Objet Luxury Furniture & Home Deco’nun lüks mobilya, ev dekorasyon obje ve ürünleri de eklendi.

 

Caresse Bodrum, otel ve rezidanslarının da tasarımcısı uluslararası otel, lüks rezidans ve villa projeleri ile dikkat çeken Vizon Design ile birlikte “Design My Dream” konsept mağazasına özgün bir alışveriş deneyimi yaşatmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü ve Türk high-end tasarımcılardan, cafeye, sanat galerisinden kitaplara, mobilya ve özel objelere kadar birçok farklı konsepti bir arada yaşatan Design My Dream” konsept mağazasında lüks mobilya tasarım ve ev dekorasyonu hizmeti veren Bon Objet markası’nın da yeni yaz sezonuna özel tasarım ev dekorasyon koleksiyonu yer almaya başladı. Design My Dream” konsept mağazasında satılmaya başlanan Bon Objet “Deep Ocean Living”  adlı yaz koleksiyonunda,  özel yapım balina konseptli objeler de dikkat çekiyor.

 

Özel mobilya üretimi ve mimari destek ev dekorasyonu yapan da Bon Objet markası, ayrıca Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum Residences’ın da yer alan ev sahiplerinin talepleri doğrultusunda da ev tasarımı yapmaya başladı.

 

Şirket yetkili kurucu tasarımcısı Tuğçe Eyilik Vardar tarafından tasarlanan Bon Objet ürünleri yaklaşık beş yıldır; Emaar Square Mall’da Galeries Lafayette mağazası, Kanyon Alışveriş Merkezin’de   Harvey Nichols mağazası  ve Nişantaşı’nda Brandroom mağazası mobilya/ Home noktalarında var. Marka bu noktalarda satış yapmaya devam ederken Çubuklu Beykoz’daki kendi Showroom’unda da hizmet vermeye devam ediyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.