Zırhlı süper kahramanlar, yeni Marvel Future Fight Güncellemesinde insanlığı robot hakimiyetinden korumak için birleşti

07.08.2021
Zırhlı süper kahramanlar, yeni Marvel Future Fight Güncellemesinde insanlığı robot hakimiyetinden korumak için birleşti

Netmarble’ın popüler mobil oyunu MARVEL Future Fight‘ın en son güncellemesi, Armor War 3099’da dünyayı son teknolojiyle savunmak için dünyanın en güçlü kahramanlarının insanlığın geleceği için savaştığına şahit oluyor. Ajanlar, bu son güncellemede yeni kostümler, yeni yükseltmeler ve daha fazlasını dört gözle bekleyebilirler.

Kıyamet vakti geldi. Güçlü teknolojiyle donanmış Doctor Doom, dünyayı ele geçirmek için uzayda ve zamanda seyahat eder, ancak Ajanlar artık kendilerini uzak gelecekten gelen zırhlarla hazırlayabilir ve savaşa hazırlanabilir. Doctor DoomSavaş MakinesiHulkbuster (Demir Adam Mark 44) ve Rescue için orijinal 3099 kostümleri eklendi.

Ayrıca birkaç MARVEL Future Fight kahramanı da oyun güncellemeleri alacak! Doctor Doom artık yeni Nihai Yetenekleri ile Kategori-3 yükseltmesi için mevcut ve beş kahraman için ‘Potansiyel Farket eklendi: UltronSingularityAdam WarlockMantis ve Yondu.

Son olarak, Silk ve Quicksilver için özel Yaz Günleri kostümleri eklendi.

MARVEL Future Fight’taki diğer değişiklikler şu şekildedir:

  • Yeni Uyanış Becerileri ile birlikte Hulkbuster (Iron Man Mark 44) ve Rescue için ‘Potansiyel Uyandır’ eklendi.
  • Oyun içi işlevlerin ve içeriğin daha kolay kullanımı için ana menüde iyileştirmeler yapıldı.

MARVEL Future Fight geçtiğimiz günlerde dünya çapında 120 milyondan fazla oyuncuyla altıncı yılını kutladı. Oyun şu anda dünya çapında App Store® ve  Google Play™’de mevcuttur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.