Hafif, estetik, ipeksi ve yumuşak

16.08.2021
Hafif, estetik, ipeksi ve yumuşak

Yaşamınızın her alanına doğallığın imzasını bırakan Chakra, doğanın iyileştirici  gücünü taşıyan özel koleksiyonları ile 15 yıldır hayatımızda. Hayatımıza iyi duygular taşıyan Chakra koleksiyonları birbirinden zevkli Pike seçenekleri ile yaz gecelerine arkadaş oluyor.

Bambu ve pamuğun yumuşak dokusunu ürünlerinde yaşatan Chakra, natürel dokunuşları ile hayatımıza eşlik ediyor. Yıllardır kalitesi ve doğallığıyla ön plana çıkan marka, doğaya ve doğanın bir parçası olan insana gösterdiği saygıyla güven veriyor.

Bu anlayışla özel olarak ürettiği pike koleksiyonlarını mağazalarında ve chakra. com. tr’de beğeniye sunan Chakra, terletmeyen, dayanıklı, zevkli pikeleriyle kullanıcıya hitap ediyor.

Nem transferi oldukça güçlü olan pikeler anti bakteriyel özelliği ile ayrışıyor.  İpeksi yumuşaklığı ve hafif formuyla öne çıkan pikeler doğal malzemeden üretiliyor.

Dokuma ürünlerinde zararlı kimyasal içermeyen iplik kullanan Chakra, EKO TEKS standartlarına uygun üretim yapıyor.  Koleksiyonunda öne çıkan, Corina, Lilia, Line ve Melange adlı pikeler, güzel bir yaz vaad ediyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.