Esra Çoban: Annemle her yere gitmekten çok keyif alıyorum

18.08.2021
Esra Çoban: Annemle her yere gitmekten çok keyif alıyorum

 

Her yıl renkli ve keyifli tatil rotaları belirleyen Blogger Esra Çoban, bu yılki tatil rotalarını, tatile dair hayallerini ve tatil bavulundaki favorilerine dair merak edilenleri MAG Ağustos sayısına anlattı. 

 

“Tatil için hayalim; sevdiğim insanla birlikte aşk şehri Portofino’ya gidip Splendido A Belmond Hotel’de kalmak ve Love in Portofino şarkısıyla romantik anlar yaşamak…”

Ünlü blogger Esra Çoban tatil rotalarına dair merak edilenleri, unutamadığı tatil anılarını, birlikte tatil yapmaktan en çok keyif aldığı tatil partnerlerini MAG okurları ile paylaştı.

“Bu yaz tatil planlarım içinde en uzun tatilim, Bodrum. Haziran ve temmuz ayı boyunca Bodrumdayım. Sevdiğim bütün arkadaşlarım orada, hep birlikte çok keyifli vakit geçiriyoruz. Ağustos’ta düğünümüz var ilk hafta İstanbuldayım sonrasında annemin doğum gününü de kutlayıp Çeşme’ye geçeceğim” diyen Esra Çoban unutamadığı tatil anılarına ilişkin ise; “Açıkçası Londra’da yaşadığım her şey unutulmazdı. Orada çok güzel anılarım var. Mesela aralık ayı soğuğunda Winterwonderland’da salıncağa binmiştim. Salıncak yükseldikçe donmamız hiç unutamadığım anılarım arasında. Ağlanacak halimize kahkaha atıyordum” dedi.

Tatil bavulunda olmazsa olmazlarını MAG okurları ile paylaşan ünlü blogger, “Bu sene tatil bavulumda en dikkat çeken ve fazla olan parça, şapkalarım. Ruslan Baginsky zincirli, Loewe’nin bucket şapkası, Valentino ve Gucci’nin kot şapkası ve Fendi knit band koleksiyonuma eklenenler arasında. Bir diğer olmazsa olmaz parça, beyaz elbiselerim” diyerek, en çok keyif aldığı tatil partnerlerini ise; “Her zaman söylediğim gibi ilk başta annem, onunla her yere gitmekten çok keyif alıyorum. Her şeyden önce o benim en yakın arkadaşım. Bir de aşkı unutmamak lazım, o da hep benimle” şeklinde ifade etti.

Bu yaz tatil planlarınız nelerdir?

Bu yaz tatil planlarım içinde en uzun tatilim, Bodrum. Haziran ve temmuz ayı boyunca Bodrumdayım. Sevdiğim bütün arkadaşlarım orada, hep birlikte çok keyifli vakit geçiriyoruz. Ağustos’ta düğünümüz var ilk hafta İstanbuldayım sonrasında annemin doğumgünü de kutlayıp Çeşme’ye geçeceğim. Manastır Alaçatı ve Biblos Otel kalmaktan en keyif aldığım yerler. Montenegro da planlarım arasında. Şimdilik bu kadar, tabii eklenebilir son dakika yapılan planlara da açığım.

 

Unutamadığınız tatil anısı nedir?

Açıkçası Londra’da yaşadıgım her şey unutulmazdı. Orada çok güzel anılarım var. Mesela aralık ayı soğuğunda Winterwonderland’da salıncağa binmiştim. Salıncak yükseldikçe donmamız hiç unutamadığım anılarım arasında. Ağlanacak halimize kahkaha atıyodum.

 

Tatile dair hayalleriniz neler?

Tatil için hayalim; sevdiğim insanla birlikte aşk şehri Portofino’ya gidip Splendido A Belmond Hotel’de kalmak ve Love in Portofino şarkısıyla romantik anlar yaşamak, sokaklarında gezerek fotoğraf çektirmek. Şu an bunları anlatırken bile çok heyecanlanıyorum. Kış ayı için hayalim ise Finlandinya’ya gitmek ve cam iglolarda gökyüzünü izleyerek uyumak.

 

Türkiye’de ve Dünya’da en sevdiğiniz tatil yerleri…

Türkiye’de en sevdiğim tatil yeri Bodrum. Özellikle bu sene çok güzel yerler açıldığı için daha bir güzelleşti ve yaz kış yaşanacak yer haline geldi. Dünya’da ise Londra, Dubai ve Katar.

 

Bu yılki tatil bavulu favorileriniz neler?

Bu sene tatil bavulumda en dikkat çeken ve fazla olan parça, şapkalarım. Ruslan Baginsky zincirli, Loewe’nin bucket şapkası , Valentino ve Gucci’nin kot şapkası ve Fendi knit band koleksiyonuma eklenenler arasında. Bir diğer olmazsa olmaz parça, beyaz elbiselerim. Bu sene yazlık dolabımda çok sevdiğim Türk markalar var. Bunlardan birkaçı; Simone Offical kot yelek takım ve elbiseleri, New Arrivals, Naia Istanbul, Blove, Twins, Zeynep Mayruk ve No6studio’nun mavi elbise tulumu… Missoni, Dolce Gabbana, Jacquemus ve Sagaza Offical yaz için muhteşem. Bu sezon Fendi’den aldığım gömlek şort takım da yenilerim arasında. Zara da olmazsa olmazım. Bu sene mayolarda en yeni favori markam Hunza G, çok severek kullanıyorum özellikle neonları efsane. Hasır çantalar da Jacquemus straw, Markcross ve Louis Vuitton ve Raffia Clutch en çok kullandıklarım. Tatil bavuluma koyduğum ayakkabılarım ise Bottega Veneta ve Dolce&Gabbana topuklu ayakkabılarım, düz Hermes ve Dior terliklerim, Chanel sandaletlerim, Amina Muaddi ayakkabılarım ve Prada platform beyaz sandaletim.. Takıda en sevdiğim marka ise Mers. Ayrıca kimonolarımı, güneş yağlarımı ve bakım kremlerimi de yanımdan ayırmam.

 

Zaman geçirmekten en çok keyif aldığınız tatil partnerleriniz kimler?

Her zaman söyledigim gibi ilk başta annem, onunla her yere gitmekten çok keyif alıyorum. Her şeyden önce o benim en yakın arkadaşım. Kalabalık ailede büyümenin avantajı olarak yeğenlerim ve yengelerim yakın arkadaşlarım. Tabii çok sevdiğim arkadaşlarım da var, bende yerleri o kadar özel ki birlikte çok keyifli zaman geçiyoruz. Onlarla uykusuz günler bile güzel. Bir de aşkı unutmamak lazım,  o da hep benimle.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.