TK Home Solutions S200 merdiven asansörü Pleine Vie Ödülü’ne layık görüldü

20.08.2021
TK Home Solutions S200 merdiven asansörü Pleine Vie Ödülü’ne layık görüldü
  • TK Home Solutions S200 merdiven asansörü bu yıl ikinci ödülünü de aldı.
  • S200, Fransız dergisi Pleine Vie’nin düzenlediği Pleine Vie Ödül Töreni’nde ‘Ev’ kategorisinde ödüle layık görüldü.
  • S200 Nisan ayında yenilikçi tasarımıyla “Ürün Tasarımı” kategorisinde dünyanın en önemli tasarım yarışmalarından biri olan 2021 Red Dot Ödülünü de kazanmıştı.

 

Ev içi hareketlilik alanında lider marka TK Home Solutions, Fransız dergisi Pleine Vie’nin düzenlediği Pleine Vie Ödül Töreni’nde ‘Ev’ kategorisinde S200 merdiven asansörüyle ödüle layık görüldü. İngiliz tasarım stüdyosu Pearson Lloyd ortaklığında geliştirilen, 2020’nin sonunda piyasaya sunulan ve sofistike bir tasarıma sahip olan TK Home Solutions S200 merdiven asansörü, TK Elevator’ın Hollanda’daki son teknolojilere sahip fabrikası tarafından yönetilen beş yıllık bir sürecin sonucunda doğdu ve tasarımında doğal ahşap gibi premium malzemeler kullanılarak modern ve zamansız bir tarz yakalandı. Tamamen müşterilerin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen S200 merdiven asansörü, cilalı bir iskelete sahip ve katlandığında merdivende minimum yer kaplıyor.

 

TK Home Solutions CEO’su Mauro Carneiro, aldıkları ödül ile ilgili “Pleine Vie Ödülü’nü aldığımız için aşırı onur duyuyoruz. Bu prestijli ödül, ev içi hareketlilik çözümümüzü güvenlik, konfor ve kullanım kolaylığı açısından vurguluyor. S200 merdiven asansörü müşterilerimiz için yenilik, tasarım ve konfor alanında yeni bir boyut sunuyor. Kişiselleştirilebilir seçenekleri sayesinde, bu ürün her eve mükemmel uyum sağlıyor.” dedi.

 

S200 Nisan ayında, yenilikçi tasarımıyla “Ürün Tasarımı” kategorisinde dünyanın en önemli tasarım yarışmalarından biri olan 2021 Red Dot Ödülünü de kazanmıştı.

 

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.