Katar, 105 yeni konaklama tesisini hizmete sunuyor

23.08.2021
Katar, 105 yeni konaklama tesisini hizmete sunuyor

Ünlü iç mimar Jacques Garcia imzalı zarif tasarımıyla dikkatleri çeken beş yıldızlı lüks konaklama tesisi Banyan Tree Doha Oteli de son günlerdeki heyecan yaratan açılışlar arasında yerini aldı. Bu yıl açılması beklenen oteller arasında, beş yıldızlı bir Accor tesisi olan Pullman Doha West Bay; göz alıcı ve heybetli binasıyla JW Marriott West Bay; ve benzersiz misafirperverliği ile ünlü Steigenberger bulunuyor. Bu yeni otellerin her biri, yaklaşık 32.000 oda anahtarından oluşan Katar’ın 183 tesislik güçlü portföyüne benzersiz bir hizmet ve deneyim kazandırıyor.

Katar Hava Yolları Grubu İcra Kurulu Başkanı ve Katar Ulusal Turizm Konseyi Genel Sekreteri Akbar Al Baker şunları söyledi: “Konukların Katar misafirperverliğinin tadını en iyi şekilde çıkarabilmesini sağlamak için vaadettiğimiz turizm deneyimini zenginleştirmeye devam ederken, her bütçeye ve ihtiyaca uygun konaklama imkanı da sunuyoruz.

Yakında açılması planlanan bu tesisler,konaklama alternatiflerimizi çeşitlendirme ve ziyaretçilere daha geniş bir yelpazede hitap etme stratejimizin bir parçasını oluşturuyor. Küresel turizm konumlanmamızıKatar Ulusal vizyonu 2030’a uygun olarak zenginleştirmek ve ziyaretçilere Katar’ı en iyi şekilde deneyimlemelerini sağlamak için daha fazla sayıda seçenek sunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.