Dekton Kira bulunduğu ortamın dokusunu değiştirecek

24.08.2021
Dekton Kira bulunduğu ortamın dokusunu değiştirecek

Doğal taşın estetiğini yansıtan kusursuz görünüme ve ultra kompakt yüzeye sahip Dekton Natural koleksiyonu, Kira rengiyle mekanlara kişilik katmaya devam ediyor.

 

Pandemi sebebiyle evde geçirilen zaman artınca evde yapılan tadilatlar ve değişimler arttı. Evlerinde ve ofislerinde modern tasarım arayanların tercihleri Cosentino’nun ultra kompakt yüzeyi Dekton’un doğal konsepti Kira oluyor.

 

Dekton Kira’nın pürüzsüz mat dokusu, onu zamansız bir renge dönüştürüyor

Doğal taştan esinlenen Kira, zarafeti ve çok yönlülüğü sayesinde toprak tonlarındaki zemin ile açık gri damarların kontrast oluşturduğu bir renk olarak göze çarpıyor. Tabaka boyunca doğal biçimde yayılan ince damar ağı ve pürüzsüz mat dokusu, onu zamansız bir renge dönüştürüyor. Mutfaklarda, açık alanlarda ve ofislerde kullanılan Dekton Kira bulunduğu yerin dokusunu değiştiriyor.

 

Uzun yıllar kusursuz kullanım ayrıcalığı

Dekton yüzeyler, UV ışınlarına, çizilmelere, lekelere, suya ve ani ısı şoklarına karşı gösterdiği üstün direnç ile kusursuz bir kullanım sunuyor. Dayanıklılığı ve kolay bakımıyla ilk günkü canlılığını uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor.

 

Zarafet ve çok yönlülüğü ile Gris Pulpis mermerini andıran Dekton Kira, toprak tonlu taban üzerinde, gelişigüzel bir şekilde dağılmış, farklı yoğunluklarda gri damarlara sahip. Kira, pürüzsüz mat doku, yoğun taban rengi ve keskin damar izlerinin mükemmel kombinasyonu sayesinde modası asla geçmeyecek çarpıcı görünümü ve kişiliği ile fark yaratıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.