Serez Dondurmacısı’ndan enerji veren proteinli lezzetler

24.08.2021
Serez Dondurmacısı’ndan enerji veren proteinli lezzetler

Her zaman en taze, en doğal ham maddeler ile doğru dondurma üretimini kendine ilke edinen Serez Dondurmacısı, sporcuların ve yoğun aktivite yapanların protein ihtiyacını dondurmaları ile karşılıyor. Spor öncesi veya sonrasında protein beklentisini soğuk bir lezzetten almak isteyenler için sade ve çikolatalı proteinli dondurma çeşitleri ile damakları ve gönülleri fethediyor. 

 

“Ne yiyorsak onu sunarız” mottosuyla yol alan Serez Dondurmacısı, protein ihtiyacını karşılamak isteyen sporcuları ve yoğun aktivite yapanları unutmuyor. Sade ve çikolatalı proteinli dondurma seçenekleri ile spor severlerin de vazgeçilmez durağı haline geliyor. Benzerlerine oranla 5 kat daha fazla protein ve 15 kat daha fazla lif içeren proteinli dondurmalar, enfes tadıyla dondurma yemenin keyfini doruklara çıkarıyor.

 

Yüksek lif ve protein kaynağı

Sütlü dondurmada yer alan yağ ve şeker oranlarının düşürülerek protein ve lif oranlarının yükseltildiği, düşük kalorili ve prebiyotik dondurma özelliği taşıyan proteinli çikolata ve proteinli sade dondurmalar; spor tutkunlarını antrenman öncesi veya sonrasında lezzetiyle motive ederken protein ihtiyaçlarına da destek oluyor.

 

Türkiye’nin dört bir yanına bir tıkla sipariş imkânı

Serez Dondurmacısı’na İstanbul’da Kartal, Maltepe, Bostancı, Acıbadem, Kozyatağı, Ataşehir ve Bakırköy şubelerinin yanı sıra www. serezdondurmacisi. com, GetirYemek ve Yemeksepeti uygulamasından ulaşmak mümkün. Serez Dondurmacısı web sitesinden verilen siparişler için Türkiye’nin dört bir yanına gönderim yapılıyor.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.