EA SPORTS FIFA Online 4, 2 Eylül’de açılıyor

30.08.2021
EA SPORTS FIFA Online 4, 2 Eylül’de açılıyor

Yayıncı 101XP firması, EA SPORTS™ FIFA Online 4 oyununun 2 Eylül tarihinde servise sunulacağını bildirdi.

EA SPORTS™ FIFA Online 4, Electronic Arts tarafından geliştirilmiş oynaması ücretsiz bir bilgisayar oyunudur.

 

Geçmişin ve şimdinin yıldızlarının aralarında bulunduğu 17,000 futbolcu, Türkiye Süper Ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi ile birlikte 30+ farklı ligden 600’den fazla takım sporseverleri bekliyor. Yerel ve özel sunucular ile tüm Türkiye’den maksimum sayıda oyuncu için rahat oyun deneyimi arttırılıyor.

 

28 Ağustos itibarıyla oyuncuları Dereceli Maçlar, Lig Maçları, geniş seçenekleri ile takım taktik formasyonu içeren Teknik Direktörlük Modu, arkadaşlarla oynamak için Özel Maç modlarınında aralarında bulunduğu bir çok farklı oyun modunu oynayabilecekler. Oyuncular aynı zamanda takım görünüşünü özelleştirebilecek, antrenmanlarla oyuncularını geliştirebilecek ve oyuncularını transfer pazarında takas edebilecekler.

EA SPORTS™ FIFA Online 4 tamamen Türkçeleştirilmiş olup, UEFAŞampiyonlar Ligi ve UEFAAvrupa Ligi maçlarındaki anlatımlarıyla da tanınan Murat KOSOVA &  Nebil EVREN, ikilisi tarafından seslendirildi.

 

28 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Erken Erişim Günlerine katılmak isteyen oyuncular, EA SPORTS™ FIFA Online 4 resmi sitesi fo4tr.101xp.com üzerinden 27 Ağustos’a kadar kayıt olabilirler.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.