Eğitimler ürün hasarını engelliyor

01.09.2021
Eğitimler ürün hasarını engelliyor

Silkar Endaş, Endaş Akademi ile verdiği ‘Güç Aktarım Eğitimleri’ ile firmaların verimliliğini artırıyor. Güç aktarım ürünlerinin doğru kullanılması ve bakımlarının yapılması, ürün kalitesini yükseltiyor.

Güç aktarım ürünlerinde yaşanan problemlerin büyük bir kısmına, ürünlerin yanlış kullanımı ve ürün bakımlarının doğru yapılmaması neden oluyor.

ENDAŞ AKADEMİ ONLINE EĞİTİMLERİ

Endaş Akademi’nin fabrikaların mühendis, ustabaşı, teknisyen gibi teknik personellerine verdiği mesleki eğitimler ile güç aktarım ürün arıza ve hasarları en aza iniyor.

Teknik ve pratik konuları içeren ‘Güç Aktarım Eğitimleri şimdi online olarak fabrikalarla buluşuyor. Eğitimlerde; montaj ve demontaj yöntemleri, ekipmanları, rulman konusundaki son gelişmeler, rulman hasarları, rulman hasar sebepleri ile rulman hasarlarını önleme yöntemleri anlatılıyor.

FARKLI SEGMENTLERDE ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

Silkar Endaş, farklı fiyat aralığı ve segmentlerde rulman çeşitleriyle fabrikaların doğru ürünü bulması için de hizmet veriyor.

SCHAEFFLER, FAG & INA, NSK, KG, GBM, HRB ve MGM gibi çok çeşitli markaların temsilciğini yapan Silkar Endaş, rulmanın ömrünü etkileyen yağlama, sızdırmazlık, sökme takma ve güç aktarım; zincir, kayış, kaplin, kasnak gibi ürün gruplarında ise; OKS, SIMRIT, NAK, FENIX, REXNORD, MEGADYNE, OPTIBELT markalarıyla Türkiye pazarında çözümler sunmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.