Sürdürülebilir İş Modelleri “Etik Forum”da günümüz dinamikleriyle değerlendirilecek

07.09.2021
Sürdürülebilir İş Modelleri “Etik Forum”da günümüz dinamikleriyle değerlendirilecek

Günümüz iş dünyasında şirketlerin başarı ölçütü, tek başlarına elde ettikleri kazanımlardan çok daha ötesi haline geldi. Artık her şirketin aurasında yer alan iş ortakları ile ulaştığı başarının ve birlikte yarattıkları itibarın önemi fark edilirken, bunların geliştirilmesi ve korunması alanındaki çalışmalar şirketlerin ana odakları oluyor. Etik ve İtibar Derneği TEİD bu amaçla, sürdürülebilir iş modellerini günümüz dinamikleri ile değerlendirmek üzere “Etik Forum”u düzenliyor.

Başarılı olmak için şirketlerin güçlü, güvenilir ve saygın iş ortaklarına ihtiyaçları bulunuyor. Şirketlerin tüm 3.taraf iş ortaklarının, etik ilke ve değerlerini hayata geçirmesi ve bunları tüm faaliyetlerinde öncü bir rehber haline getirmesi sürdürülebilir bir başarı için olmazsa olmaz şartlardan biri haline geliyor. Etik ve İtibar Derneği TEİD, bu amaç doğrultusunda Türkiye ve dünyada iş ortakları ile ilişkilerde meydana gelen gelişmeleri Türk iş dünyasının önde gelen isimleriyle TEİD Etik Forum’da gündeme alacak.

TEİD, 22 Eylül 2021 Çarşamba günü çevrimiçi olarak düzenlenecek TEİD Etik Forum’da, iş ortaklarıyla birlikte aynı hedefe yürürken aynı ilke ve değerlere sahip olmanın önemi, paydaş haklarına saygılı olma ve sürdürülebilir iş modellerini günümüz dinamikleri ile tartışmaya açacak.

Açılış konuşmasını TEİD Yönetim Kurulu Başkanı Aslı Ertekin’in yapacağı TEİD Etik Forum’da Siemens Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı, CEO Hüseyin Gelis, Ayvansaray Üniversitesi, Ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin, Yazar Yalın Alpay’ın keynote konuşmaları da yer alacak. Diğer yandan moderatörlüğünü TEİD 3.Taraflar Etik ve Uyum Riskleri ÇG Liderleri Fikret Sebilcioğlu, Emre Çolak ve Tayfun Zaman’ın yapacağı 3 ayrı panelde Arçelik Global Uyum Yöneticisi Av. Gülay Kaya, Borusan Holding Kamu Politikaları ve Kurumsal İlişkiler Direktörü Eray Akdağ, BASF Türkiye Azerbaycan Hukuk ve Uyum Müdürü Av. Merve Evrim İkiler, Sun Tekstil Genel Müdürü Melis Vekiloğlu, Mavi Hukuk ve Uyum Direktörü Av. Tuba Pekin, KORDSA Baş Hukuk ve Uyum Müşaviri Av. Atike Kökbudak, SEDEFED Yönetim Kurulu Başkanı Emine Erdem, TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Günal ve AİFD Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mete Hüsemoğlu konuşmacı olarak yer alacak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.