LaVache Qui Rit’nin desteğiyle hazırlanan Pendik Hijyenik Oyun Merkezi’nin açılışına İlker Ayrık da katıldı

11.09.2021
LaVache Qui Rit’nin desteğiyle hazırlanan Pendik Hijyenik Oyun Merkezi’nin açılışına İlker Ayrık da katıldı

Hayatta gülmeyi seçmenin çok önemli bir destek olabileceğine inanan Bel Karper Türkiye, LaVache Qui Rit markasının 100. Yıl kutlamalarında gülmenin sağlıkla ilişkisine inanan kurumlarla birlikte olmayı hedefledi. “Gülümseyince Her Şey Değişir” kampanyası çerçevesinde, La Vache QuiRit’nin desteği, Gülmek İyileştirir Derneği iş birliğiyle, ciddi hastalıklar ve travmalar nedeniyle psiko sosyal destek ihtiyacı içinde olan çocuklar ve ailelerin ihtiyaçlarına uygun özel koşulların sağlandığı Hijyenik Oyun Merkezi Pendik’te açıldı. Açılışa Gülmek İyileştirir Derneği Yönetim Kurulu üyelerinden, oyuncu İlker Ayrık da katıldı.

Bu yıl 100. Yaşını kutlayan, 1921’den beri hiç bitmeyen neşesiyle gülümsemenin iyileştirici gücüne inanan La Vache Qui Rit markası, hayatın zorlu koşullarında moralini bozmayan, bazen komik olmayana bile gülebilen, gülmenin iyileştirici gücünden yararlanan bir toplum yaratılması için çalışan Gülmek İyileştirir Derneği’nin iş birliği ile açılan Pendik’teki Hijyenik Oyun Merkezi, ciddi hastalıklar ve travmalar nedeniyle psiko sosyal destek ihtiyacı içinde olançocuklar ve ailelerin ihtiyaçlarına cevap verecek.

Pendik’teki merkezin açılışına katılan Gülmek İyileştirir Derneği Yönetim Kurulu üyelerinden, oyuncu İlker Ayrık tören sırasında; “Derneğimizin 3. Hijyenik OyunMerkezi’ni Pendik’te hayata geçirmemiz konusunda bize destek veren La Vace QuiRit markasına ve gülümsemelerini bu projeye bağışlayarak gülerek aşılamayacak hiçbir şey olmadığını gösteren herkese çok teşekkür ederim” dedi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.