Riyad Mahrez sosyal medya hesabından Türk estetik merkezini paylaştı

18.09.2021
Riyad Mahrez sosyal medya hesabından Türk estetik merkezini paylaştı

Manchester City’nin yıldız oyuncusu Riyad Mahrez sosyal medya hesabından Türk sağlık turizminin öncü markalarından Clinic Experti paylaştı. Clinic Expert Genel Müdürü Talip Taştemel, konuya ilişkin heyecanını şu sözlerle paylaştı, Cezayir Milli Takımının Bordeauxlu futbolcusu Mehdi Zerkanenin estetik merkezimizde tedavi görmesinin ardından çevresine bizi önermesiyle futbol dünyasında farkındalık oluşturduk. Türk sağlık sektörünün bu şekilde anılması bizi gururlandırıyor.”

Cezayir Milli Takımı’nın oyuncusu Bordeux’lu Mehdi Zerkane’nin diş tedavisi olmak üzere geldiği Clinic Expert’den sağlıklı bir şekilde ayrılmasıyla yaptığı paylaşımlar sağlık turizmi alanında dikkatleri tekrar Türkiye’ye çekti. Zerkane’nin yakın çevresinde bulunan futbolcular da tedavileri için Türkiye’ye gelmeye hazırlanıyor. Son olarak Riyad Mahrez, yerli estetik merkezi markasını sosyal medya hesabından paylaştı.

“Başarılarımızla Türk sağlık turizmini dünyaya tanıtmak gurur verici”

Yaşadığı bu karşılaşma sayesinde sevincini dile getiren Clinic Expert Genel Müdürü Talip Taştemel, konuya ilişkin ayrıntıları şu sözlerle aktardı: “Araştırmalarının ardından merkezimize ulaşmasıyla kısa bir süre hizmet verdiğimiz Mehdi Zerkani’nin çevresine estetik merkezimizi tanıtması sonucu futbol dünyasında farkındalık yarattık. Süreç içince Cezayir milli takımından birçok futbolcunun ve yakın çevrelerinin sağlık sorunlarına pratik ve kalıcı çözümler geliştirdik. Edindiğimiz güven ve başarı sayesinde Riyaz Mahrez başta olmak üzere, dünyaya Türk sağlık turizmini tanıtan herkese Clinic Expert ailesi adına teşekkür ediyorum ve bu durumdan gurur duyuyorum.”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.