Yüksek Teknoloji Fırıncılığın 11. Durağı Bağlarbaşı’nda açılıyor

22.09.2021
Yüksek Teknoloji Fırıncılığın 11. Durağı Bağlarbaşı’nda açılıyor

Bay Bread, 2021’de hedeflediği şube sayısını artırmaya devam ediyor. Bay Bread’in yeni şubesi 15 Ekim tarihinde Bağlarbaşı’nda açılıyor. Hem halk tipi ekmeğin hem de artizan ekmek ve unlu mamul çeşitlerinin bulunduğu yüksek teknoloji fırıncılığın yeni şubesi Bağlarbaşı’nda tüketicilerle buluşacak.

Yeni nesil fırıncılık anlayışını Toya Makine tecrübesiyle tüketicilerle buluşturan Bay Bread, stratejik lokasyonlarda açtığı satış noktaları ile hızla büyürken markanın yeni durağı Bağlarbaşı oldu. Geleceği fırını Yüksek Teknoloji Fırıncılıkta tüketicilerin her an taze, doğal, sıcak ve ekonomik ürünlere ulaşmaları mümkün.

Şube sayısını 2022 sonunda 20’ye çıkarmaya hazırlanan Bay Bread, yeni yatırımını Bağlarbaşı’nda gerçekleştirdi. 15 Ekim’de Bağlarbaşı’nda merhaba diyecek olan yeni şube Bay Bread’in 11. şubesi olacak. Bay Bread’in Bostancı, Kozyatağı, Erenköy, Sahrayıcedit, Suadiye, Fenerbahçe Stad, Şerifali, Ümraniye, Ümraniye Saray Mahallesi ve Sultanahmet’te şubeleri bulunuyor.

Toya Makine teknolojisi ile geliştirilen Bay Bread markası, tüketim alanında sağladığı avantajların yanında, unlu mamullerin ön pişirilmiş halde işletmelere sevk edilmesine imkan veriyor. Bu şekilde hem personel, hem hammadde hem de enerji konusunda önemli tasarruflar sağlıyor. Ürünler sıcacık, doğal, ekonomik, taze ve hijyenik olarak tüketiciyle buluşuyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.