Yalancılar ve Mumlar dizisinde Ceyda karakterini kim canlandırıyor gerçek ismi nedir?

02.10.2021
Yalancılar ve Mumlar dizisinde Ceyda karakterini kim canlandırıyor gerçek ismi nedir?

Yalancılar ve Mumlar dizisinde Ceyda karakterini Elif Sangu canlandırıyor.  13 Ağustos 1986 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Türk oyuncu ve manken.
Televizyon reklamlarında ve kampanyalarda yer almasıyla Türkiye’de en çok aranan ve en çok maaş alan ünlülerden birisi oldu.
Oyunculuk kariyerine başlamadan önce Mersin Üniversitesi’nde Opera bölümünde okudu.[1][5] Televizyon dizilerinde yer almadan önce bir sahne oyuncusuydu.
Eçin Sangu, daha önce Öyle Bir Geçer Zaman ki, Avrupa Avrupa, Her Sevda Bir Veda, Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura, Sevdamı Alabora, Kiralık Aşk, Çarpışma, İyi Günde Kötü Günde gibi projelerde yer aldı.

Dizide; Elif (Ceren Moray), kocasını bir tekne kazasında kaybetmiş ve bu kaybı halen kabullenememiştir. Gelen cevapsız aramalar kocasının hayatta olduğunu düşünmesine sebep oluyordur. Elif’e en yakın arkadaşları Ceyda (Elçin Sangu), Meliha (Şafak Pekdemir) ve Şebnem (Burcu Gölgedar) destek olurlar. Ceyda birine bağlanmaktan hoşlanmayan, özgürce yaşamayı yeğleyen bir kadındır. Meliha başarılı bir psikiyatristtir. Beyaz yakalı Şebnem’in ise kocasıyla sorunları vardır. Bu dört kadının hayatlarındaki gerçekler ise sandıklarından bambaşkadır…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.