Lizay yatırımları hız kesmiyor

04.10.2021
Lizay yatırımları hız kesmiyor

Türkiye’nin en köklü mücevher mağazacılığı markalarından biri olan Lizay’ın 1978 yılında çıktığı yolculuğu son yıllarda kazandığı ivme ile  tam hız devam ediyor.  Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye  ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle mücevher sektöründe gelenekten geleceğe bir köprü kuran  Lizay,  şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’deki  yeni konsept mağazasıyla adından söz ettiriyor.

Sürekli gelişen ve genişleyen ekibi, güçlü teknolojik alt yapısı ile güvenilir, sürdürülebilir  ve istikrarlı hizmet anlayışını kendine ilke edinmiş olan Lizay markası, hem cadde hem de avm’lerde doğru lokasyonlarda, doğru iş ortaklarıyla buluşmaya devam ediyor.

Mücevher tasarımında dünya modasını ve trendlerini Türkiye pazarına en başarılı  taşıyan marka olarak nitelendirilen Lizay’ın hızlı ve emin adımlar ile büyümesinin ardında ekip çalışmasının yanısıra güvenilirlik, istikrar, sorumluluk, üretkenlik ve nezaket gibi marka değerleri yatıyor.

Nihai tüketiciye yönelik tasarım, üretim ve pazarlamaya dair hizmet anlayışını inovatif temeller üzerine kuran Lizay markası, bugün Türkiye’nin en itibarlı ve saygın ilk 5 mücevher markasından biri olarak gösteriliyor.

 

Hem pırlanta,  hem de altın koleksiyonlarında mücevher bilgi ve sanatını harmanlayan Lizay, Türkiye’nin en önde gelen mücevher ustalarıyla çalışmanın yanısıra müşteri memnuniyetini en ön plana koyarak alışverişi keyfe dönüştüren bir marka deneyimi yaşatıyor.

Müşteri memnuniyetinin en önemli unsurlarından birinin çalışan memnuniyeti ve eğitimi olduğuna inanan Lizay, hem kendi hem de iş ortakları için sektörde öncü projeleri hayata geçirmek için gün sayıyor. Özellikle mağaza çalışanları için hazırlanan özel eğitimler Pırlanta Bilgisi, Müşteri Deneyimi, Satış ve İş Geliştirme gibi hayati önem taşıyan konulara odaklanıyor.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.