Bitkisel içerik ile giysiler yumuşacık

05.10.2021
Bitkisel içerik ile giysiler yumuşacık

Ekolojik ve vegan temizlik ürünleri ailesi Life by Fakir’in konsantre yumuşatıcıları, çamaşırları yumuşacık yaparken doğayı ve sevdiklerinizi koruyor.

Doğa ve insan dostu ürünleriyle etkili temizlik çözümleri sunan Life by Fakir, yüzde 100 bitkisel ve vegan içerikli klasik konsantre yumuşatıcısıyla, çamaşırları yumuşacık yapıp mis gibi kokmasını sağlıyor. İçeriği sayesinde kolayca durulanıp kalıntı bırakmayan ürün, ideal ölçekte kullanıldığında tam 60 yıkamaya kadar performans gösteriyor. Life by Fakir konsantre yumuşatıcı, renkli ve beyaz tüm çamaşırlarda güvenle kullanılabiliyor.

Life by Fakir’in bebekler ve hassas cilde sahip olanlar için bitkisel bazlı aktif madde içeren özel formülle çıkardığı “baby” serisinde yer alan konsantre yumuşatıcısı ise bebek kıyafetlerini anne dokunuşu gibi yumuşacık yapıyor. Life by Fakir Baby serisi konsantre yumuşatıcı ile yıkanan giysiler, bebek cildi ve hassas ciltlerde hiçbir tahribata yol açmıyor. Yine renkli ve beyazlarda gönül rahatlığıyla kullanılan ürün, ideal ölçüce 60 yıkamaya kadar kullanılabiliyor.

Life by Fakir’in konsantre yumuşatıcılarının üretiminde, konsantre olmayan ürünlere oranla ortalama yüzde 75 daha az su kullanılarak, toplam üretimde yüksek oranda su tasarrufu sağlanıyor. Ürünlerin tümü Vegan ve Ecomark sertifikasına sahip ve serinin hiçbir ürünü insan sağlığına olumsuz etkileri olan GDO, SLS, klor, paraben, boya gibi kimyasallar içermiyor.

Life by Fakir ürün ailesinde; sıvı-toz çamaşır deterjanı, konsantre yumuşatıcı ve ekolojik bulaşık makinesi tableti bulunuyor. Life by Fakir Baby serisinde ise bitkisel bazlı çamaşır deterjanı, konsantre yumuşatıcı ve doğal granül sabun yer alıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.