Peli’den içinizi ısıtacak yeni koleksiyon

24.10.2021
Peli’den içinizi ısıtacak yeni koleksiyon

Tasarımın hayata dokunduğu her alanda ürünleriyle dikkat çeken Peli, toprak ve kahvenin eşsiz tonlarıyla tasarladığı birçok koleksiyonuyla mekanları kışa hazırlıyor.

Kış mevsimini hissetmeye başladığımız bugünlerde iç mekanlara yönelen hayatımızla beraber mekanlarımızın değeri daha da önem kazanıyor. Tasarımları ile son yılların gözde markalarından Peli, bu soğuk günlerde özlediğimiz sıcak ortamları yaratmamızda sıra dışı ürünleriyle yaşam alanlarına eşsiz bir hava katıyor.

Peli’nin üstün teknolojisi ve farklı anlayışla yarattığı Grand Koleksiyonu mekanlarınızı kışa hazırlayacak iddialı bir tasarım. 12 mm kalınlıkta, geniş renk-desen seçeneğinde dikkat çeken koleksiyonun özellikle Van Kahve ve Moğol Meşe renkleri ahşabın sıcaklığını hissettiren tonlardan.

Normal laminat parkenin kalınlık ölçüsünden 4 mm daha fazla kalınlığa sahip olan Grand Koleksiyonu dayanıklılığı artırırken, gerçek ahşabın sıcaklığını hissettirmesiyle de fark yaratıyor.

AC5 yüzey dayanım sınıfındaki koleksiyon, en üst seviyede kaliteye sahip olmasıyla güven veriyor. Kalınlık ölçüsünün getirdiği avantajla ses ve ısı yalıtımını da üst noktalara taşıyor.

Hijyen koşullarını üst seviyede sağlayan, kolay temizlenebilen, uzun süre dayanıklılığa sahip olan koleksiyon, doğanın izlerini mekanlara taşıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.