Bay Bread Lezzetleri şimdi de Trendyol Yemek’te

28.12.2021
Bay Bread Lezzetleri şimdi de Trendyol Yemek’te

Klasik fırıncılık anlayışını yeni nesil teknolojik fırıncılık ile daha ileriye taşıyan Bay Bread lezzetleri Getir’den sonra şimdi de Trendyol Yemek ile tüketicilere ulaşacak. Üstelik seçilen ürün taze taze pişirilerek sıcak olarak servis edilecek.

Unlu Mamul Makine Üreticiler Birliği Derneği (TUMMAB) Başkanı ve Bay Bread Fırıncılık kurucusu Serdar Yalçınkaya, Bay Bread’in kısa zaman önce Getir Yemek’te yer aldığını ve şimdi de Trendyol Yemek ile tüketicilerin bir tık uzağında olduklarını ifade etti. Yalçınkaya, “Bay Bread, Türkiye’nin yüksek teknoloji fırıncılık modeliyle gerek yeni nesil ekmek ve unlu mamul üretim teknikleri, gerekse kullandığı çağdaş satış ve dağıtım modelleri ile her daim sıcak ve taze ürünlerin tüketiciye ulaşmasını sağlıyor. Bay Bread’in dijital pazar yerlerinde verdiği hizmetin diğer tedarikçilerden farkı; geliştirmiş olduğu teknoloji sayesinde siparişin tüketici tarafından oluşturulması sonrasında pişirilen ürünlerin tüketiciye en sıcak şekilde ulaşmasının imkânını sağlıyor olması. “ dedi.

Ulaştırılan ürünlerin kişiye özel pişirilmesi nedeniyle hijyen seviyesinin en yüksek düzeyde olduğunun da altını çizen Yalçınkaya,  “ Hem hijyenin hem de aynı zamanda ürünün tazeliğinin garantisini vermiş oluyoruz. Bu nedenle dijital kanallar üzerinden sipariş edilen yüksek teknoloji fırıncılık mamulü ürünler, Bay Bread tarafından tüketicilere üst düzey hijyenik ve kalitede ulaştırılmış oluyor. 2022 yılında pazar yerlerindeki aktivitemizi artırarak büyümeye ve dijital olarak tüketicilere ulaştırdığımız hizmetimizi daha yaygın hale getirmeye yönelik yatırımlar da yapmayı planlıyoruz.” şeklinde konuştu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.