Ev ve mutfak eşyaları için 90 ülkeden binlerce satın almacı HOST Istanbul’a geliyor

30.12.2021
Ev ve mutfak eşyaları için 90 ülkeden binlerce satın almacı HOST Istanbul’a geliyor

 

Tarsus Turkey, ev ve mutfak eşyaları sektörünün bahar fırsatları fuarı HOST Istanbul’un son buluşmasında uyguladığı ve yurt dışından gelen doğrudan satın almacı sayısını yüzde 50 arttıran Overseas Buyer programını bu yıl da tekrarlıyor. “En son 2019’da düzenlediğimiz HOST Istanbul fuarında yurt dışından gelen ziyaretçi sayısında yüzde 50 artış gerçekleşti ve yurt dışı satın almacılar toplam ziyaretçilerin %17’sini oluşturdu. Bu başarıda Overseas Buyer programının önemli bir katkısı oldu” diyen Zekeriya Aytemur, etkisi kanıtlanan bu programı HOST Istanbul 2022 için de tekrarladıklarını söyledi. Yüzde 93 ziyaretçi memnuniyeti ile kapattıkları son fuara en çok Mısır, İran, Libya, Suudi Arabistan, Lübnan, Filistin, Makedonya, Irak ve Birleşik Arap Emirlikleri’nden satın almacı geldiğini belirten Aytemur, HOST İstanbul 2022’de Ortadoğu, Afrika, BDT ve Balkan ülkeleri, Avrupa, Asya & Pasifik ülkeleri ve Amerika’dan büyük bütçeli satın almacıları ağırlayacaklarını açıkladı.

 

Yerli üreticilerin en yeni koleksiyonları görücüye çıkıyor!

 

Anadolu’nun dört bir yanındaki üreticiler, ev ve mutfak eşyalarına dair en yeni koleksiyonlarını #ticaretinmerkezi mottosuyla 15. kez kapılarını açmaya hazırlanan HOST Istanbul’da dünya ile buluşturacak. Fuarda çoğunluğu yerli üretim sofra ve mutfak eşyaları, pişirme ekipmanları, plastik ev eşyaları ve bahçe aksesuarları, ev gereçleri, dekoratif ev ve mutfak eşyaları ile elektrikli ev aletlerine dair en son yenilikler sergilenecek.

 

MENA bölgesinin bahar sezonundaki tek ev ve mutfak eşyaları fuarı olan organizasyon, 10 – 13 Mart 2022 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde 30 bin metrekare alanda gerçekleştirilecek.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.