Jeunesse yeni yılda yeni bir cilt için Luminesce Serum’u öneriyor

03.01.2022
Jeunesse yeni yılda yeni bir cilt için Luminesce Serum’u öneriyor

Yenilikçi cilt bakım ürünleri ile cildinizin en iyi haline ulaşmasına destek olan Jeunesse, yeni yılda yeni bir cilt için Luminesce Serum’u öneriyor. İçerisindeki kök hücre teknolojisiyle geliştirilen APT-200 büyüme faktörü ile cildinizde oluşan çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olan ve cilt dokusunu ve elastikiyetini geliştirmeye katkıda bulunan Luminesce Serum, cildin pürüzsüzlüğünü arttırarak sıkılaşmasına yardım ediyor.

Luminesce ailesinin mucidi, yaşlanmayı önleme ve kozmetik cerrahi konusunda dünyanın önde gelen isimlerinden Dr. Nathan Newman tarafından geliştirilen Luminesce Serum, içerdiği antioksidanlar ve vitaminler ile cildinizin yeniden canlanmasını desteklerken, daha eşit görünümlü bir cilt tonu da sağlamaya yardımcı oluyor.

Yeni yılda kendinize yeni bir cilt hediye edin

Geçen yılların ciltte bıraktığı olumsuz etkileri iyileştirmeye yardımcı olmak için üretilen Luminesce Serum, çizgiler, kırışıklıklar, yaşlılık lekeleri ve cilt sertliği gibi birçok sorun için çözüm üretiyor. Özellikle yaşlılık lekelerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olan ürün, cilt dokusunu ve elastikiyetini geliştirmeye katkıda bulunurken cildin sertliğini azaltarak sıkılaşmaya da yardımcı oluyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.