Legurme lezzetleri Londra’da

19.03.2022
Legurme lezzetleri Londra’da

Yayla Agro Gıda’nın, dünya pazarlarındaki kültür ve lezzet elçisi markası Legurme, 21-23 Mart 2022 tarihlerinde Londra’da düzenlenecek olan IFE, International Food&Drink Event’e katılacak. Birleşik Krallık’ın en büyük yeme ve içme etkinliği olan IFE 2022, üç yıllık bir aranın ardından sektör profesyonellerini yüz yüze buluşturacak. Legurme, Londra’daki etkinlikte bakliyatın ana vatanı Anadolu’nun eşsiz tatlarından dünya lezzetlerine uzanan geniş ürün yelpazesiyle misafirlerini ağırlayacak. 

IFE 2022, Birleşik Krallık ve Avrupa başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinden yeme ve içme endüstrisi profesyonellerine ev sahipliği yapacak. IFE 2022 katılımcı ve ziyaretçileri, pandemi nedeniyle uzun süren bir ayrılığın ardından fiziki ortamda yüz yüze buluşma imkanı bulacak. Sektördeki üretici ve tedarikçi firmalar, en yeni ürünlerini bu önemli buluşmada sergilemeye hazırlanıyor. Yayla Agro Gıda da 21-23 Mart tarihlerinde ExCeL Londra’da gerçekleştirilecek bu önemli etkinlikte, geleneksel lezzetleri yenilikçi ürünlerle geleceğe taşıdığı markası Legurme ile yerini alıyor.

Yayla Agro Gıda, IFE 2022’de dünyanın pek çok ülkesinde beğeniyle tüketilen klasik bakliyatları, süper food ve haşlanmış ürün grubunun yanı sıra katkısız koruyucusuz, ev yapımı tadında Yemek Hazır seçeneklerinin yer aldığı Legurme markalı ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunacak. Legurme Yemek Hazır ailesine yeni katılan Salata Hazır ve Zeytinyağlı Yemek Hazır ürünlerinin yanı sıra organik ürünlerin yer aldığı Legurme Bio’nun da IFE 2022’de büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Yayla Agro Gıda Dış Ticaret Müdürü Gökhan Tuncer, ülkemizin tanıtımına da önemli katkılar yapan Legurme markası ile 65 ülkeye ihracat yaptıklarını belirterek şunları söyledi: “Ambalajlarında Türkiye’nin tarihi ve kültürel zenginliklerine yer vererek ülkemizin tanıtımına da katkı sağladığımız Legurme markamız ile Birleşik Krallık ve Avrupa’nın alanında en önemli etkinliklerinden olan IFE 2022’de yerimizi alıyoruz. Klasik bakliyatlar, süper food ve haşlanmış ürünlerimiz yanında 34 ülkeye ihraç ettiğimiz Legurme Yemek Hazır serimizi de sergileyeceğiz. Türk mutfağının ve Anadolu’nun eşsiz lezzetlerini dünyanın pek çok ülkesindeki tüketicilere sevdiren Legurme ailesi yeni ürünlerle günden güne büyüyor. Sağlıklı, lezzetli, katkısız, koruyucusuz, ev yemeği tadında Legurme Yemek Hazır ürünlerimiz; çorbadan barbunya pilakiye, nohutlu ve yeşil mercimekli bulgur pilavından makarnaya, etli kuru fasulyeden şehriyeli pirinç pilavı ve hoşafa kadar onlarca lezzetten oluşuyor. Sadece 2 dakikada hazır hale gelen Legurme ürünleri; bitkisel protein ve lif açısından zengin, besleyici, kilo kontrolüne destek veren ve bağışıklık sistemini güçlendiren sağlıklı alternatiflere sahip. BPA’sız yeni nesil ambalajları sayesinde Legurme Yemek Hazır ürünlerinin tazeliği ve lezzeti, soğuk zincire ihtiyaç duymadan 36 aya kadar korunuyor. IFE, International Food&Drink Event’in, Legurme ürünlerimizi tanıtma ve ihracat potansiyelimizi artırma anlamında verimli geçeceğine inanıyoruz.”

Yayla Agro Gıda ve Legurme ürünlerini daha yakından incelemek için 21 – 23 Mart tarihlerinde ExCeL Londra’da düzenlenecek IFE International Food&Drink Event, Hall 2, 2085d no’lu standı ziyaret edilebilir.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.