Bien ileri teknolojik ürünleriyle  yüzde 60’a yakın su tasarrufu sağlıyor

23.03.2022
Bien ileri teknolojik ürünleriyle  yüzde 60’a yakın su tasarrufu sağlıyor

Bien, dünyada kullanılabilir su kaynaklarının sürdürülebilirliğine geliştirdiği teknolojik ürünlerle destek oluyor. Bien’in sunduğu fotoselli bataryalar hijyen dostu olmasının yanı sıra yüzde 60’a yakın su tasarrufu sağlıyor. 

 

Bien, Birleşmiş Milletler tarafından temiz ve güvenli suya erişmek ve küresel su kriziyle mücadele etmek amacıyla ilan edilen Dünya Su Günü’nde farkındalık yaratmaya devam ediyor.

 

Tüm dünyada sürdürülebilirliğin temellerini oluşturan temiz su kaynaklarının verimli şekilde kullanılmasına yönelik çalışmalara Bien de fotoselli bataryalarıyla destek veriyor. Islak zeminlere yönelik Ar-Ge çalışmaları gerçekleştiren ve yüksek teknolojili ürünler geliştirip tasarlayan Bien’in “Sensör Flow Sistemleri” içinde yer alan fotoselli ürünler, hijyeni en üst seviyede tutarken sudan da yüzde 60’a yakın tasarruf etme imkanı sağlıyor. Suyun ihtiyaç doğrultusunda akmasını sağlayan Sensör Flow Sistemleri’nin içinde; Fotoselli Lavabo Bataryası, Fotoselli Ankastre Lavabo Bataryası, Fotoselli Lavabo Musluğu ve Fotoselli Pisuar Musluğu yer alıyor.

 

Restoranlardan havalimanlarına, otellerden hastanelere, AVM’lerden toplu kullanıma açık tuvaletlere kadar pek çok alanda tercih edilen fotoselli bataryalar, sürdürülebilir bir gelecek için su kaynaklarını korumaya yardımcı oluyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.