CaddeYıldız Mobilya yeni sezonu Alişan ve Buse Varol ile birlikte açtı

24.03.2022
CaddeYıldız Mobilya yeni sezonu Alişan ve Buse Varol ile birlikte açtı

Ünlüler dünyasının gözde çifti Alişan ve Buse Varol, CaddeYıldız Mobilya Oasis Cadde Avm mağazasının yeni koleksiyon lansmanına katıldı. Tüm Türkiye ve dünyaya satış yapan CaddeYıldız’ın tamamı özel olarak tasarlanan İtalyan tarzı özel tasarım mobilya modellerini tek tek inceleyen ve firmanın dekorasyon stilini çok beğendiğini dile getiren Alişan – Buse Varol çifti, aynı zamanda markanın ücretsiz iç mimari danışmanlık hizmetinden de faydalanmak istediğini dile getirdi.

1992 yılından bu yana üstün kalitede özel tasarım mobilyalar üreten CaddeYıldız Mobilya, Alişan ve Buse Varol çifti ile birlikte 2022 yılına ait özel koleksiyon ürünlerinin yer aldığı lansman açılışını Oasis Cadde Avm’deki mağazasında gerçekleştirdi. Yatak odasından yemek odasına, koltuk takımından genç odasına kadar pek çok mobilya, üst segment aksesuar ve ürün grubuna sahip olmasının yanı sıra ücretsiz iç mimari danışmanlık ekibiyle de hizmet veren CaddeYıldız Mobilya, bir hafta boyunca devam edecek lansmanda ziyaretçiler için özel sürprizler ve hediyeler de hazırladı. Dört yıl önce evlenen ve evlerinde zaman geçirmekten çok keyif aldığı bilinen çift, birbirinden şık ve göz alıcı mobilyaları tek tek inceleyerek hangisini seçeceğine karar veremedi. CaddeYıldız Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Yıldız’la sohbet ederek mutlaka evlerine bir iç mimar istediklerini de dile getirdiler.

Alişan Bey’in Mobilyalarını Yenileyeceğiz

Alişan ve Buse Varol çifti ile birlikte yeni sezon ürünlerinin lansmanını gerçekleştirdiği için çok mutlu olduğunu dile getiren CaddeYıldız Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Yıldız; ‘Burada 2022 koleksiyonumuzun lansmanı için toplandık. Hem mağazamızda hem de web sitemizde 2022 yılına özel olarak sunduğumuz exclusive mobilya modellerimizin satışını gerçekleştiriyoruz. Ziyaretçilerimiz ve takipçilerimiz için bunun tanıtımını yapmak ve bir davet vermek istedik. Alişan Bey’i ve Buse Hanım’ı hem yakından takip ediyor, hem de tanıyor ve seviyoruz. Lansmanımıza davet ettik sağolsun kırmadı geldi, hatta beraber evine ürün de seçip mobilyalarını yenileyeceğiz. Katılımınız için tekrar teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Biz Hep Bahardık

Son günlerde ayrılık iddialarıyla gündeme gelen Alişan ve Buse Varol çifti lansmana katılan basın mensuplarının sorularını da yanıtladı. Her ailede ufak tefek bazen büyük sorunlar olabileceğinin altını çizen Alişan, ‘Ama önemli olan onların çözülüp tekrar bir arada olabilmek. Biz zaten hep bir aradaydık. Bu yüzden 2. bahar söz konusu değil. Biz hep bahardık” diyerek çıkan ayrılık haberlerini yalanlarken Buse Varol da ‘Vay bak, bunu beğendim’ diyerek eşini destekledi.

“Krizi Fırsata Çevirdi Yakıştırmaları Bizi Üzüyor”

Ayrılık iddialarıyla son dönemde gündemden düşmeyen Alişan ve Buse Varol çifti geçtiğimiz günlerde medyaya yansıyan ‘Krizi Fırsata Çevirdiler’ haberleri içinde “Bu haberler bizi üzüyor. Aile içi konuları konuşmaya gerek yok. Yaşanılan bu durum işlerine yaradı gibi cümleler yakıştırmalar sadece üzüyor” açıklamasını yaptı.  Burak’ın babasının yolunda olduğunu dile getiren Buse Varol, “Şarkıları artık ezbere biliyor. Burak durup durup kafasından müzik yapıyor, besteciliğe başladı” dedi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.