Doğanın sunduğu biyolojik ürünler “United Biotics” çatısı altında çiftçiyle buluşuyor

02.04.2022
Doğanın sunduğu biyolojik ürünler “United Biotics” çatısı altında çiftçiyle buluşuyor

Agrobest Grup yeni yapılanmasıyla doğa dostu bitki koruma ürünlerini bitki sağlığı ürünleri ile “United Biotics” çatısı altında birleşti.

 

Topraktan itibaren bitkinin köklerinden en üst noktasına kadar koruma ve besleme sağlayan ürünleri ile daha az kimyasal kullanılarak verim ve kalite kayıplarının önüne geçmeyi planlayan Agrobest Grup, United Biotics çatısı altında yenilikçi ürünlerinin faaliyetlerini sürdürerek Türk tarımının hizmetine sunmak için ruhsatlandırma ve AR-GE çalışmalarına hızla devam ediyor.

 

Bitki Korumanın En Doğal Hali, United Biotics’ten

 

Vita Longa ile doğa dostu bitki koruma ürünleri portföyünü sunan Agrobest Grup, Türk tarımına sağlıklı ve bilinçli üretim metotlarını tanıtabilmek ve geliştirebilmek için United Biotics şirketini kurdu. Böylelikle biyolojik ve botanik bitki koruma ürünlerinin yanı sıra bitki besleme ürünlerinin de aynı çatı altında birleşmesini sağlayarak yeni bir yapılanma sürecine geçmiş oldu. Türkiye ve Dünya pazarında nadir yürütülen bu rol model yapılanma Agrobest Grup çatısı altında gerçekleşti. Mevcut alt yapısı ve ruhsatlı ürünleriyle A dan Z ‘ye üretimin ve bitki korumanın her alanında Türk çiftçisine yeni çözümler United Biotics tarafından sunulmaya başlanıldı.

 

Tarladan Sofraya Kalıntısız Bitki Koruma

 

United Biotics ürün portföyü bitkilerde kullanıldığında insan ve çevre sağlığını tehdit etmeyen özel ürünlerden oluşmaktadır. Böylece ürün yetiştirme süreçlerinde uygulanan geleneksel bitki koruma yaklaşımlarına ek olarak doğanın bize sunduğu biyolojik ve botanik ürünlerin kullanımını ve yaygınlaşmasını hedeflemektedir. Tarladan sofraya yaklaşımlarını desteklemekte doğa, üretici ve tüketiciyi korumaktadır.

 

Modern Entegre Mücadele ve Reanimasyon Modeli

 

Entegre mücadele esaslarından yola çıkarak “Sağlıklı Bir Bitki Sağlıklı Bin İnsan” prensibini Reanimasyon Modeliyle hayata geçiren United Biotics, gıda güvenliğinin her aşamasında çözüm olmaya devam ediyor.

 

Bitki Sağlığı Çözümleri

 

Dünyanın en büyük tarım şirketlerinden A.B.D. menşeili BRANDT markasının yüksek performanslı besin elementleri ve bitki koruma ürünleriyle bitki sağlığına çözümler sunuyor. İndigo markası da doğal mikrobiyoloji ve dijital teknolojilerin kullanımı yoluyla yetiştirici karlılığını, çevresel sürdürülebilirliği ve tüketici sağlığını iyileştiren ürünleri ile United Biotics çatısı altında yer alıyor.

 

Gelecek nesillere daha sağlıklı bir çevre daha aydınlık bir gelecek için, bitki gelişimini doğal yoldan destekleyen ürünleriyle United Biotics, doğa ve çevre dostu, market değeri yüksek, sağlıklı mahsuller yetiştirilmesini sağlıyor.

 

Türkiye’de 231 dünyada ise 500’den fazla zirai ilaç ruhsatına sahip Agrobest Grup güvencesiyle Türk çiftçisiyle buluşan United Biotics ürünleri ile bereketli hasat için doğal çözümler sunuluyor. Agrobest Grup, 500’den fazla ruhsatlı Bitki Koruma Ürünüyle de 3 kıtada üreticiye artı katmaya devam ediyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.