Doğalın ve dinginliğin adresi ‘Duru’ rengi ile duvarlarınızda

09.04.2022
Doğalın ve dinginliğin adresi ‘Duru’ rengi ile duvarlarınızda

CUBO’nun, bahara merhaba dediğimiz şu günlerde, renk kartelasına yeni kattığı ‘DURU’ rengi açık pudra tonlarıyla mekana tatlı bir huzur getiriyor. Yüzde yüz yerli sermaye ile yoluna devam eden CUBO’nun doğadan ilham alarak hazırladığı yeni renk kartelası sektörde iddiasını ortaya koyuyor.

Havaların ısınmaya başladığı bu mevsimde sadece kendimizi tazelemekle kalmaz yaşam alanlarımızı da yenileme, değiştirme ve temizleme ihtiyacı duyarız. Mekanlarımızı yeniden düzenler ve bahara hazırlık yaparız. CUBO’nun 2022 yılında renk kartelasına kattığı yeni rengi ‘DURU’da adı gibi mekanları pırıl pırıl, tertemiz bir atmosfere kavuşturacağınız modern, sade ve şık bir renk.

Çok açık pudra tonunu adresleyen ‘DURU’ rengi ile boyanan mekanlar, ortamı ısıttığı gibi, mekana ayrı bir dinginlik de katıyor. Genellikle her renkle uyumlu bir doku oluşturan ‘DURU’ rengi mekana rahatlatıcı bir etki sağlarken, aynı zamanda tercih edildiği ortamı da şıklaştırıyor.

Kullanım alanı çok geniş olan ‘DURU’ rengini, CUBO’nun ‘Boyacı Küpü’ Renklendirme Sistemi’yle elde edeceğiniz farklı tonlarla birlikte kullanarak kendi zevkinize uygun alanlar tasarlayabilirsiniz.

CUBO’nun yeni iç cephe rengi ‘DURU’, ister ipek mat, ister soft mat, ister mat görünümlü olsun, su bazlı ve silinebilir özellikteki tüm ürün grubunda bulabileceğiniz bir renk. ‘DURU’yu oturma odasından, yatak odasına, misafir odasından çalışma odasına kadar yaşam alanlarınızın tümünde tercih edilebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.