Playland “Eğlence TIR”ı 13-14 Nisan’da Uşak-Banaz’da çocuklarla buluşuyor

12.04.2022
Playland “Eğlence TIR”ı 13-14 Nisan’da Uşak-Banaz’da çocuklarla buluşuyor

“Eğlenmek her çocuğun hakkı” sloganı ile yola çıkan Playland “Eğlence TIR”ının yeni durağı, 13-14 Nisan’da Uşak-Banaz olacak.

2 Nisan’da yola çıkan ve ilk durağı Bilecik olan Playland “Eğlence TIR”ı Türkiye’yi gezmeye ve çocukları eğlenceyle tanıştırmaya devam ediyor. Playland “Eğlence TIR”ı Bilecik, Kütahya ve Manisa’dan sonra 13-14 Nisan tarihlerinde Uşak Banaz’da çocuklarla buluşacak.

 

İlk kez gerçekleştirdikleri “Eğlence TIR”ı projesinin her sene devam edeceğini ve Türkiye’yi karış karış gezeceklerini belirten Playland Kurucu Ortağı ve CEO’su Seydi Taş, “Çocuklar oyun oynarken yalnızca eğlenmekle sınırlı kalmıyorlar. Oyun aynı zamanda bedensel, duygusal, sosyal, bilişsel ve dil gelişimi yönünden de oldukça fayda sağlamakla birlikte, çocuğun kendisini ifade etme şekli ile kişiliğinin gelişmesini sağlayan ideal bir ortam ve bir uyumdur. Tüm oyun gruplarımızı çocukların bedensel ve zeka gelişimi üzerine tasarladık ve yola çıktık. Çocuklarımız için 3 ay boyunca 30 ilimizi ziyaret ederek 30 bin çocuğun hayallerine dokunmak için yollarda olacağız” dedi.

Playland “Eğlence TIR”ının Nisan ayındaki diğer rotaları; 16-17 Nisan Denizli-Çivril, 20-21 Nisan Afyon-Dinar, 23-24 Nisan Konya-Akşehir, 25-26 Nisan Ankara-Polatlı, 28-29 Nisan Eskişehir-Sivrihisar olacak.

Etkinliğimiz tüm halkımıza ücretsizdir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.