Anneler Günü için en özel hediyeler Kilim’de

19.04.2022
Anneler Günü için en özel hediyeler Kilim’de

En unutulmaz anlara eşlik eden Kilim Mobilya; Bell Koltuk Takımı, Gold Koltuk Takımı ve New Atlantik Koltuk Takımı ile Anneler Günü için şık hediye alternatifleri sunuyor. Farklı renk skalasıyla en çok vakit geçirilen oturma alanlarına modern dokunuşlar yapan koltuk takımları, annesine özel hediyeyle sevgisini göstermek isteyenleri Kilim’de buluşturuyor.

Anneler Günü yaklaşırken birbirinden farklı seçenekler arasında pek çok hediye ortaya çıkıyor. Bu özel güne hediye alternatifleriyle anneler için rahatlık ve şıklığı bir arada sunan Kilim Mobilya; Bell Koltuk Takımı, Gold Koltuk Takımı ve New Atlantik Koltuk Takımı ile yaşam alanlarını sevgiyle dolduruyor. Örme kumaşa sahip Bell Koltuk Takımı’nın kontra, yonga levha ve masif ahşaptan üretilen kasa gövdeleri üstün dayanıklılığıyla uzun yıllar sorunsuz kullanım imkanı veriyor. Gürgen ve fırınlanmış kızıl ağaçtan üretilen takım, doğanın ihtişamını oturma alanına taşırken, yüksek yoğunlukta kullanılan sünger ise ergonomik bir oturuşu mümkün kılıyor.

Kilim’den yaşam alanlarına anne dokunuşu

Şıklığa farklı bir yorum getiren Gold Koltuk Takımı, gül kurusu rengi ve el işçiliği kapitone detaylarıyla beğeni topluyor. Kollarında ve ayaklarında bulunan altın rengi ile detaylarındaki işçiliği öne çıkartan Gold, dekorasyon anlayışının şık bir temsilcisi olarak yaşam alanlarına değer katıyor. New Atlantik Koltuk Takımı ise güçlü duruşunu modern hayatın çizgisine işleyerek rahatlığı ve seçkin renk seçenekleri sunuyor. Dokuma kumaşların kullanıldığı takımın kolunda kullanılan fırınlanmış kızıl ağaç detayı, oturma alanlarının dekorasyonuna güç katıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.