Bambi Yatak, İç Anadolu’daki büyümesini Ankara’da açtığı yeni mağazası ile sürdürüyor

26.04.2022
Bambi Yatak, İç Anadolu’daki büyümesini Ankara’da açtığı yeni mağazası ile sürdürüyor

Hikayesi olan ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanındaki kullanıcılarıyla buluşturmak için mağaza yatırımlarına hız veren Bambi Yatak, Ankara’da yeni bir mağaza daha açtı. Bambi Yatak, Keçiören’deki yeni mağazası ile Ankara’daki mağaza sayısını 40’a taşıdı.

 

Türkiye’nin inovatif yatak üreticilerinden Bambi Yatak, mağaza yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. İç Anadolu’daki büyümesini Ankara’daki 40’ıncı mağazasını açarak sürdüren Bambi Yatak, Keçiören’deki 300 metrekarelik mağaza ile Ankaralılara farklı bir yatak deneyimi yaşatacak.

 

“Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu’da da yatırımlarımızı sürdüreceğiz”

Yeni mağaza yatırımıyla ilgili açıklamalarda bulunan Bambi Yatak Yönetim Kurulu Üyesi Emre Gökmen, “Bambi Yatak olarak bütün Türkiye’nin dört bir köşesindeki mağazalarımızla kullanıcılarımıza farklı bir uyku deneyimi yaşatıyoruz. Karadeniz’den Ege’ye, Akdeniz’den Marmara’ya kadar bütün bölgelerde oldukça güçlü bir yapıdayız. 2022 hedeflerimiz arasında İç Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerine yoğunlaşmak yer alıyordu. Bu mağazamız hedefimize odaklandığımız ve ilk adımlarını attığımızın bir göstergesi. Ankara Keçiören’deki mağazamızla bölgedeki gücümüzü daha da artırıp yeni şehirlere geçiş için elimizi güçlendireceğiz. Çünkü Ankara, farklı şehirlerden göç alan bir şehrimiz olmasıyla çok farklı kültürleri tanımamız ve bu kültürlerin ihtiyaçlarına cevap verebilmemiz açısından önemli bir mağaza olacak” şeklinde konuştu.

 

“Ankaralılara aradıkları farklı uyku deneyimini yaşatacağız”

Gökmen, sözlerini şöyle tamamladı: “Ankara Keçiören mağazamızda Bambi Yatak ve yatak teknolojisine dair tüm yeni ürünlerimizi sergileyeceğiz. Yeni mağazamızda onlarca ürün sergileyerek, Ankaralılara aradıkları farklı uyku deneyimini yaşatacağız. Ankara’daki mağazamız bizi yıl sonu 700 mağaza hedefimize bir adım daha yaklaştırmasıyla da ayrı bir anlam taşıyor.”

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.