Biletinial Cem Adrian Konseri ile yazı erken getiriyor

29.04.2022
Biletinial Cem Adrian Konseri ile yazı erken getiriyor

 Havalar yavaş yavaş ısınmaya başlamışken, özlem duyduğumuz yaz akşamlarını yaşatacak bir etkinlik haberi Biletinial’dan geldi. Yaz boyunca devam edecek konser serisinin ilki, 14 Mayıs Cumartesi günü Cem Adrian hayranlarını bir araya getirecek. Eğlenceye ve müziğe doyacağımız bir yaz için bir dizi yaz konseri  organize eden ‘Biletinial Yaz Konserleri’ Turkcell Vadi İstanbul’da katılımcıları güzel anılar biriktirmeye davet ediyor.

Müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan, kendini sadece “özgür bir müzisyen” olarak tanımlayan Cem Adrian, sevilen şarkılarını kendine has yorumuyla seslendirerek seyircilere unutulmaz bir akşam yaşatacak. Özel ses rengi, ruha dokunan şarkıları ve başarılı canlı performansları ile tanınan Cem Adrian, 14 Mayıs Cumartesi akşamı ‘Biletinial Yaz Konserleri’nin açılış performansı için hayranları ile buluşacak.

Turkcell Vadi İstanbul’da gerçekleşecek konser 5 bin 400 metrekarelik oldukça geniş bir alana sahip. 2200 kişilik tribün ve 3500 kişi sahne önü ayakta seyirci kapasitesi ile Turkcell Vadi İstanbul ‘Biletinial Yaz Konserleri’ için keyifli bir etkinlik alanı sağlıyor. Türkiye’nin en genç ve en yeni açıkhava sahnesinde konforlu konser deneyimleri ‘Biletinial Yaz Konserleri’ katılımcılarını bekliyor.

Türkiye genelinde konserden tiyatroya, spor karşılaşmalarından opera / bale gösterileri ve vizyona giren filmler ile 2022 yılında beklediğimiz eğlence ve neşe ile buluşturacak Biletinial’ın gelecek dönem etkinliklerinden haberdar olmak ve eşsiz deneyimlerle tanışmak için biletinial. com’u ziyaret edin!

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.