Bursa Downtown Buderus uzmanlığıyla ısınacak

30.08.2022
Bursa Downtown Buderus uzmanlığıyla ısınacak

İklimlendirme sektörünün lider markalarından biri olan Buderus’un yer tipi yoğuşmalı kazanları Bursa Downtown projesinde kullanılacak.

 

Buderus ticari yer tipi yoğuşmalı kazanları önde gelen projelerde yer almaya devam ediyor. Bursa’nın en büyük projelerinden biri olan Downtown Yaşam ve Eğlence Merkezi’nin tercihi de 16 adet Buderus Logano plus GB402 serisi yer tipi kazan oldu. Kazanların toplam kapasitesi 9.920 kW ve kompakt yapısı, %110 yüksek norm kullanma verimi, kolay tasarım ve işletim imkânı sayesinde geniş kullanım alanlarında tercih ediliyor. Projede kullanılan tüm kazanlar, üstün yoğuşma teknolojisiyle ErP standartlarına uygun performansa sahip. Buderus uzmanlığı, son yıllarda gerçekleştirilen ticari ve endüstriyel alandaki projelere iş ortağı olmaya ve büyümeye devam ediyor.

 

Downtown Bursa Yaşam ve Eğlence Merkezi

 

Downtown Bursa şehrin en yoğun nüfusa sahip ilçelerinin kesişme noktasında, avantajlı konumu, kolay ulaşılabilirliği ve bünyesinde yer alan farklı bloklarıyla 71.000 m2’lik alan üzerine kuruldu. 792 farklı yaşam alanından oluşan Downtown Bursa’da iş yaşamının standartlarını değiştiren yatay ofisler, kent ve iş oteli, farklı büyüklüklerde organizasyonlara imkân tanıyan 20 ila 1.200 kişilik salonlar, sanat ve kültür merkezi, müze, açık ve kapalı mega oyun parkı, sağlık, estetik ve spor merkezi bulunuyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.