Çimsa’nın Entegre Faaliyet Raporu’na IADA’dan Altın Ödül

09.09.2022
Çimsa’nın Entegre Faaliyet Raporu’na IADA’dan Altın Ödül

Sabancı Topluluğu’nun global markalarından Çimsa, 2021 Entegre Faaliyet Raporu’yla İngiltere merkezli “Uluslararası Faaliyet Raporu Tasarım Ödülleri” IADA tarafından Integrated Presentation kategorisinde altın ödüle layık görüldü. 

 Sabancı Holding iştiraki Çimsa, dünya çapında yıllık faaliyet raporlarını, estetik ve sanatsal açıdan değerlendirerek yaratıcılığı ödüllendiren “Uluslararası Faaliyet Raporu Tasarım Ödülleri IADA”da, 2021 Entegre Faaliyet Raporu ile Integrated Presentation kategorisinde Altın Ödül’ün sahibi oldu.

 

Geçtiğimiz ay da Stevie International Business Awards’tan altın ödül alan Çimsa böylece 2021 Entegre Faaliyet Raporu ile 2. altın ödülünü almış oldu.

 

Her yıl düzenli olarak verilen ve borsada işlem gören şirketlerin yanı sıra devlet kurumları, dernekler ve kâr amacı gütmeyen kuruluşların yıllık raporlarını değerlendiren İngiltere merkezli IADA’nın ödülleri, yıllık rapor tasarımcılığının sınırlarını en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Çimsa, Altın Ödül’e layık görülen 2021 Entegre Faaliyet Raporu’nda; gerçekleştirilen faaliyetleri, geleceğe dair planlarını ve hedeflerini paylaşarak Çimsa’nın ekonomik başarısını, sürdürülebilirlik faaliyetlerini, Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarını gözler önüne sermişti.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.