Halkbank Karaoğlanoğlu şubesinin açılışı gerçekleşti

17.09.2022
Halkbank Karaoğlanoğlu şubesinin açılışı gerçekleşti

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde bugüne kadar Lefkoşa, Gazimağusa, Girne ve Gönyeli’deki şubeleriyle hizmet veren Halkbank’ın Ada’daki 5. şubesi olan Karaoğlanoğlu Şubesi, Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan‘ın katılımıyla açıldı. KKTC Ülke Müdürü Sevda Özen ile bölgedeki işletmelerin üst düzey temsilcilerinin de katıldığı açılış töreninde konuşan Arslan, “1978 yılında Lefkoşa şubemizi açarak başladığımız bankacılık faaliyetlerimizi, bu açılışla beraber bir adım daha ileri taşımaktayız. Esnaf ve sanatkârı, KOBİ’leri ve tüm girişimcileri desteklemek amacıyla faaliyet gösterdiğimiz KKTC’de, 5. şubemiz olan Karaoğlanoğlu ile beraber çalışan sayımızı da 89’a çıkarmış bulunmaktayız” dedi.

 

KKTC’yi hep birlikte daha da ileri taşıyacağız

 

KKTC’de ticari yaşamın gerektirdiği nakdi ve gayri nakdi her türlü finansal ürünü sunmayı amaçladıklarını ve farklı meslek grupları ile sektörlere özel ürün, hizmet ve destek paketleri geliştirmeye devam ettiklerini belirten Arslan şunları söyledi:

 

Mevcut kredilerimizin toplam büyüklüğü 725 milyon TL civarı olan KKTC’de, 5. şubemiz olan Karaoğlanoğlu Şubemizin de faaliyete geçmesiyle beraber, daha fazla müşterimize temas etme ve yerel çözümlere yakından odaklanma imkânı bulacağız. Halkbank olarak Ada’daki 45. yaşımızı kutlamaya hazırlandığımız bu süreçte de yurttaşlarımızın en büyük destekçilerinden biri olacak, çalışmalarımızda en büyük gücü müşterilerimizden alarak KKTC’yi hep birlikte daha da ileri taşıyacağız.”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.