Eminevim ve Şehit Gazi Kamu- Sen Kocaeli’de Ortak Frekans’ta buluştu

20.09.2022
Eminevim ve Şehit Gazi Kamu- Sen Kocaeli’de Ortak Frekans’ta buluştu

Tasarruf finansman sektörüne 30 yılı aşkın süredir liderlik eden Eminevim, Ortak Frekans projesi kapsamında Kocaeli’de Şehit Gazi Kamu-Sen ile iş birliği protokolü imzaladı. Protokol kapsamında Şehit Gazi Kamu-Sen ve ona bağlı diğer sendikalar Eminevim’in sunduğu tasarruf finansman hizmetinden indirimli olarak yararlanma fırsatı bulacak. 

 

Eminevim, Ortak Frekans projesi kapsamında Şehit Gazi Kamu-Sen ve ona bağlı Tüm Kamu-Sen Tarım Orman, Tüm Kamu-Sen Diyanet, Tüm Kamu-Sen Eğitim, Tüm Kamu-Sen Sağlık sendikaları ile Kocaeli’de iş birliği protokolü imzaladı. Protokol kapsamında tasarruf finansmanından yararlanarak ev, araba veya iş yeri sahibi olmak isteyen Şehit Gazi Kamu-Sen üyelerine bir yıl boyunca organizasyon ücretinde yüzde 20’ye varan indirim fırsatları sunuluyor.

 

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisansıyla Türkiye’de 85 milyona hitap eden Eminevim, Ortak Frekans projesi ile Türkiye’nin farklı noktalarında hizmet veren ulusal ve yerel çaptaki yüzlerce dernek, sendika, birlik, federasyon ve diğer sivil toplum kuruluşları üye ve çalışanlarının tasarruf finansmanıyla tanışmasını hedefliyor. Eminevim, bu kurumlara bağlı binlerce kişi ev, araba ve iş yeri finansmanı ihtiyaçlarını kendi gelirlerine uygun finansman ürünleriyle karşılarken, Ortak Frekans kapsamında da ek indirim avantajları sunacak.

 

Tam zamanında teslimat ilkesiyle bugüne kadar 220 bini aşkın ailenin ev, araba ve iş yeri finansman teslimatını gerçekleştiren Eminevim, ülke genelindeki 122 şubesiyle müşterilerine en iyi deneyimi sunmaya ve yeni projelerle tasarruf finansını büyütmeye devam edecek.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.