Divan Brasserie Fuaye, etkinlikleri ile yeni sezona hazır

23.09.2022
Divan Brasserie Fuaye, etkinlikleri ile yeni sezona hazır

Divan mirasının ilham verici ve çağdaş bir yorumla harmanlandığı Divan Brasserie Fuaye, Atatürk Kültür Merkezi’ndeki yeni konsepti ve fark yaratan etkinlikleriyle İstanbul’un en önemli kültür ve sanat merkezinde yeni sezonu karşılıyor.

Divan Grubu’nun hizmet ve kalite anlayışıyla şehrin kalbinde misafirlerini ağırlayan Divan Brasserie Fuaye, özel menüsü, yenilikçi sunumları, modern mimarisi ve fark yaratan ambiyansıyla birbirinden farklı deneyimler sunmaya devam ediyor. Yepyeni Divan konseptiyle gastronomi, sanat ve kültürün kesişim noktası AKM’nin bir parçası olan Divan Brasserie Fuaye, yeni sezonu birbirinden renkli etkinliklerle karşılıyor.

Divan Brasserie Fuaye, etkinlik programlarıyla yepyeni deneyimler sunuyor 

Sanatın ruhunu tüm detaylarına taşıyan mekan, etkinlik programlarıyla da misafirlerine yepyeni deneyimler sunuyor. İstanbul’un kalbinde, gastronomi, sanat ve kültürün kesişim noktasında, modern çağa has uyumuyla hizmet veren Divan Brasserie Fuaye, eşşiz lezzetlerinin yanı sıra artizan kokteylleriyle de dikkat çekiyor.

İstanbul’un eşsiz manzarasına karşı YKB Crystal Live müzik etkinliği

Sanata ilgi duyan, özel deneyimler arayan, iyi yemek kültürünü benimseyen, keyifli deneyim yaşamak isteyenlerin kendini rahat hissettiği Divan Brasserie Fuaye, YKB Crystal Live müzik etkinlikleri ile İstanbul’un eşsiz manzarası eşliğinde misafirlerine keyifli bir akşam sunuyor.

Yeni sezona yenilikleri ile hazır olan ve haftanın her günü hizmet veren Divan Brasserie Fuaye, Atatürk Kültür Merkezi’nde 11:30-24:00 saatleri arasında misafirlerini bekliyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.