Markaevi LifeClub’ın iletişim ajansı oldu

28.09.2022
Markaevi LifeClub’ın iletişim ajansı oldu

Markaevi Halkla İlişkiler Ajansı, müşteri portföyüne kişiye özel bütünsel sağlık yönetimi firması LifeClub’ı ekledi.

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi, Türkiye’nin ilk kişiye özel bütünsel sağlık yönetimi firması LifeClub’ın kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir Acıbadem Sağlık Grubu şirketi olan LifeClub Sağlıklı Yaşam Hizmetleri A.Ş., önleyici tıp yaklaşımı ile bütünsel sağlık yönetimi konusunda kişiye özel rehberlik sunuyor.

Fiziki ve uzaktan sağlık hizmetlerinin uyumlu şekilde bir araya geldiği, yüksek seviyede kişiselleştirilmiş ve hedefli, sonuç odaklı hizmet deneyimi yaşatmak için tasarlanan “Türkiye’nin ilk kişiye özel sağlık yönetimi” yapan uygulaması 2022 yılı Mayıs ayında App Store’larda yerini aldı. LifeClub uygulaması “İyilik, Sağlık” mottosuyla sürdürülebilir sağlıklı yaşam alanında tüm ihtiyaçları bir arada sunuyor.

Sektörde 18. yılını geride bırakan Markaevi Halkla İlişkiler Ajansı, farklı sektörlerin lider markalarına hizmet veriyor.  Markaevi, LifeClub’a stratejik iletişim danışmanlığı, medya iletişimi, kriz iletişimi, etkinlik ve proje yönetimi alanlarında hizmet verecek.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.