Funverse Games, Türkiye’nin yükselişte olan en iyi 3 şirketi arasına girdi

29.09.2022
Funverse Games, Türkiye’nin yükselişte olan en iyi 3 şirketi arasına girdi

LinkedIn’in 2022 yılının yükselişte olan şirketlerini derlediği En İyi Startup’lar listesinde Funverse Games, 3. sıraya yerleşti.

Linkedin tarafından farklı büyüme ve talep unsurlarını ölçen ve özgün LinkedIn verileri ile desteklenerek oluşturulan ve Türkiye için ilk defa oluşturulan liste, Türkiye’nin yükselişleri ile dikkat çeken 10 şirketini ortaya koyuyor.

 

 

Türkiye’nin ilk LinkedIn En İyi Startup’lar listesi, 2022 yılı içerisinde dönemin zorluklarına rağmen yükselmeyi, yenilik yapmayı, dikkatleri çekmeyi ve en iyi yetenekleri işe almayı başaran Türkiye’nin 10 şirketini içeriyor ve takip edilmesi gereken en güncel startup’ları bulmak için bir kaynak niteliği taşıyor.

 

Listeyi oluşturmak için dört temel alandaki LinkedIn verileri değerlendiriliyor: Büyüme, iş arayanların ilgisi, şirketin ve çalışanlarının üyeler ile etkileşimi ve bu şirketlerin “LinkedIn En İyi Şirketler listesi”ndeki yetenekleri ne oranda çektiği.

 

Funverse Games CEO’su Tolga Öztürk, “Bu sene aldığımız aksiyonlarla en iyi startuplar arasına girmeyi ekipçe başardık. Sonuçlarını bu kadar kısa sürede almak bizim için onur verici. Çok yakında Türkiye Startup ekosistemini daha da heyecanlandıracak haberlerle karşınıza çıkacağız. Amacımız global alanda herkesin rekabet edebileceği Web3 oyunları yaratmak. 2022 yılı içerisinde oyunlarımızı başta Türk oyunseverler olmak üzere bütün dünyaya yayınlayacağız 2023 yılında Unicorn adayları arasına girmek istiyoruz.” dedi.

 

Daha önce oyunları milyonlarca indirilmiş tecrübeli ekibiyle MOBA ve Battle Royale türlerini birleştirerek özgün bir oyun stili yaratmayı hedefleyen Funverse Games, geçtiğimiz günlerde Hit and Boom oyunuyla Kapalı Alfa testlerine başlamıştı.

Gittikçe genişleyen ve daha çok oyuncunun erişimine açılan Kapalı Alfa testine katılmak için kayıt formunun doldurulması yeterli. Ayrıca sınırlı sayıda oyuncunun erişebildiği testte, oyuncuların arkadaşlarını davet edebilmeleri için ekstra kodlar da sağlanacak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.